Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pagrindinis puslapis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
1 eilutė: 1 eilutė:
<center><div style="color: #DD0000; font-weight: bold; font-size: 400%;">Vis dar nepavyksta UŽDARYT!!!</div></center>
{| width=100% style="background:#F2F5FD; padding:4px; font-size:100%; margin-top:0.5em; border:1px solid #C7D0F8; -moz-border-radius:10px"
{| width=100% style="background:#F2F5FD; padding:4px; font-size:100%; margin-top:0.5em; border:1px solid #C7D0F8; -moz-border-radius:10px"
| width=48% valign="middle" |  
| width=48% valign="middle" |  
<p style="text-align:center;"><span style="font-size: 120%;line-height: 1.3;margin-left:5px">
<p style="text-align:center;"><span style="font-size: 120%;line-height: 1.3;margin-left:5px">
<big>'''Sveiki atvykę į Pipediją''',</big></span>
<big>'''Sveiki atvykę į Pipediją''',</big></span>
<span style="font-size:90%;margin-left:5px;"><br />'''Laisvąją kliedesių enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas. '''</span><br />
<span style="font-size:90%;margin-left:5px;"><br />'''Laisvąją [[kliedesiai|kliedesių]] beigi [[folkloras|folkloro]] enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas. '''</span><br />
<big>'''[[Specialus:Prisijungimas|Prisijunk]]''' ir pasidalink savo [[idėjos|idėjomis]] su pasauliu!</big><br>[[Pipedia]] has a fast growing [[English]] content you may use! [[Пипедия]] есть даже на русском!<br /><span style="font-size:75%;"><font color="red">DĖMESIO</font>, [[Pipedija]] skirta suaugusiems, nes dalis čia pateikiamo turinio prisipažįstama, kaip [[gandai|informacja]], galinti turėti neigiamą poveikį [[mažvaikiai|nepilnamečiams]] [[N-18]]</span></p>{{Straipsniai pagal abėcėlę}}
<big>'''[[Specialus:Prisijungimas|Prisijunk]]''' ir pasidalink savo [[idėjos|idėjomis]] su pasauliu!</big><br>[[Pipedia]] has a fast growing [[English]] content you may use! [[Пипедия]] есть даже на русском!<br /><span style="font-size:75%;"><font color="red">DĖMESIO</font>, [[Pipedija]] skirta suaugusiems, nes dalis čia pateikiamo turinio prisipažįstama, kaip [[gandai|informacja]], galinti turėti neigiamą poveikį [[mažvaikiai|nepilnamečiams]] [[N-18]]</span></p>{{Straipsniai pagal abėcėlę}}
| width=25% valign="middle" align="center"|   
| width=25% valign="middle" align="center"|   

23:05, 9 balandžio 2010 versija

Sveiki atvykę į Pipediją,
Laisvąją kliedesių beigi folkloro enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!
Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!
DĖMESIO, Pipedija skirta suaugusiems, nes dalis čia pateikiamo turinio prisipažįstama, kaip informacja, galinti turėti neigiamą poveikį nepilnamečiams N-18

Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Šiuo metu yra 11 631 straipsnis
(kažkokį briedą šitas skaitliukas rodo, nes straipsnių jau porą kartų daugiau)

O jei norite pas mus reklamuotis - prašom be apribojimų ir už dyką!

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai garsiausia ir populiariausia Lietuvos enciklopedija. Pipedija - tai ne tik įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Kartais pas mus pasitaiko tikros informacijos, kuri irgi gali būti tikra. Bet netgi ir tokia informacija yra galimai iš alternatyvios realybės.

Mes jus nuoširdžiai įspėjame, kad visi Pipedijoje esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei dėl kokio nors savo keistumo jūs esate linkęs greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia is alternative (parody) encyclopedia which has lots of real info mixed with humor, strange facts, rumors, paradoxes, and sometimes unproven facts or even crazy and conspiracy theories and random scrap. Kowledge is power. But knowledge grows only when you learn how to separate truth from bullshit. Pipedia gives you funny way to learn this.

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes mes jums nesuteikiėme tokios teisės. Jūs esate čia nelegaliai ir nelegaliai skaitote mūsų autorinį turinį, kurį iš mūsų vagiate, jį skaitydami. Dėl to mes dar kreipsimės į BATGA-A. Jums čia skaityti draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.


Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Šriodingerio katinas - tai tas, kuris yra tuo pat metu ir gyvas, ir negyvas, kitaip tariant - zombis.

Kartą toksai vokiečių kvantinės mechanikos mokslininkas Erwin Schrödinger, lietuviškai dar žinomas kaip Ervinas Šriodingeris, bandė išsiaiškinti, kaip ten yra su tomis kvantinėmis dalelėmis, kurios gali būti arba nuskaitytos ir sužinotos, bet nepaveikti kažko, arba paveikti kažką, bet liktų nenuskaitytos ir nesužinotos, ar tai kažkaip atvirkščiai.

Kadangi kvantinė mechanika jokiu sveiku protu nepasižymi, tai jos dėsniai buvo visiškai kiti, tai ir Ervinas Šriodingeris išvedė čia, kad pasirodo, galima sukonstruoti įrenginį, kuriame kokia tai kvantinė dalelė, paskleista kažkokio radioaktyvios medžiagos izotopo, pataikys į kažkokį daviklį, prijungtą prie nuodų kapsulės, ko pasekoje nuodai arba išsilies į dėžę, kurioje yra katinas, arba neišsilies. Bet tą sužinoti galima bus tiktai po to, kai dėžę atidarysim ir ištrauksim katiną, kuris bus gyvas arba ne. O tuo tarpu pakolei dėžės neatidarysim, katinas bus tuo pat metu ir gyvas, ir negyvas, nes juodoji dėžė neleis nuspėti jo būsenos.

Kuriems galams Šriodingeriui šitam eksperimentui prireikė katinų - bala žino, bet visokie gyvūnų mylėtojai ant jo už tai iki šiolei yra baisiai pikti.

Tiesa, kai čia dar nepasitenkinimą reiškia ir kai kurios feministės, kurios sako, kad bandymus Šriodingeris darė ne su katinu bet su su kate.


Daugiau apie Šriodingerio katiną

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png gegužės 11 dienos įvykiai
  • 1502 metais Kristupas Kolumbas išplaukė į paskutinį, ketvirtąjį, daugiau kaip 2 metus trukusį plaukiojimą
  • 1916 toksai Albertas Einšteinas paskelbė pasauliui, kad viskas reliatyvu ir šviesos greitis negali būti viršytas. Tai buvo pavadinta kaip reliatyvumo teorija.
  • 1928 metais Niu Jorke prasidėjo pirmieji TV laidų bandymai - transliacijas bandė W2XB radijo stotis, plačiau žinoma kaip WGY Television. Reguliarios transliacijos prasidėjo liepos 1 dieną. Tiesa, anuo metu tos laidos būdavo žiūrimos mechaniniu kineskopu - tokiu disku, kuriame buvo skylutės, kurios sukdavosi priešais lemputę. Lemputės šviesumas keisdavosi ir disko skylutės piešdavo kintamo šviesumo eilutes, sudarančias vaizdą. Vaizdo skiriamoji geba šiose transliacijose buvo 48 eilutės ant maždaug 30 stulpelių (pikselis būdavo gan pailgas ir išplaukęs, horizontalus). Faktiškai su tokia rezoliucija buvo įmanoma matyti tik kažkokį tai šešėlių teatrą, bet laidų kūrėjai į tai atsižvelgė - būtent konstrastignos šešėlų figūros ir būdavo filmuojamos ir transliuojamos.
  • 1944 metais SSRS vadovybė išleido sprendimą deportuoti Krymo totorius iš Krymo. Faktiškai buvo įvykdytas Krymo totorių genocidas ir sunaikinta didžioji dalis šios tautos, kuri buvo nuolatiniai Krymo pusiasalio gyventojai. Buvo ištremta daugiau kaip 400 tūkstančių žmonių, iš kurių kone pusė dėl nepakeliamų sąlygų ir bado mirė per pirmus pusantrų metų tremties. Po šių tremčių Krymo totorių Kryme praktiškai neliko, o populiacija ėmė po truputį atsikurdinėti tik po SSRS žlugimo.
  • 1948 metais prekyboje pasirodė pirmieji momentiniai fotoaparatai, pagaminti Polaroid firmoje. Toks fotoaparatas anais laikais kainavo apie 90 dolerių.
  • 1949 toksai Siamas persivadino jau antrą kartą, nes jiems taip nepatiko vadintis. Ir tada ėmė vadintis kaip Tailandas. Tiesiog kai kurios šalys vis kaitalioja savo pavadinimus.
  • 1955 metais Varšuvoje prasidėjo SSRS ir jos okupuotų šalių vyriausybių konferencija, kurios metu buvo sukurtas Varšuvos blokas.
  • 1960 keturi Izraelio žvalgai iš Mossad kažkur Argentinoje pagrobė niekuo nekaltą žmogelį, vardu Ricardo Klement. Paskui paaiškėjo, kad tasai niekuo nekaltas žmogelis buvo toksai Adolf Eichmann, anksčiau pagarsėjęs, kaip vienas iš pagrindinių Holokausto organizatorių. Vėliau Adolfas Eichmanas buvo teisiamas ir nuteistas mirties bausme.
  • 1970 metais nepriklausomybę gavo Bachreinas. Iki tol du šimtus metų tai buvo salos, dėl kurių vis nesutarė Jungtinė Karalystė ir Persija
  • 1981 metais Londone įvyko Andrew Lloyd Webber miuziklo "Cats" premjera.
  • 1991 metais į JAV topų pirmą vietą iškilo Švedijos grupė Roxette su savo gabalu "Joyride", vėliau gavusi baisią galybę kraštutinai ištikimų fanų
  • 1997 metais IBM kompanijos specialiai tam tikslui sukonstruotas kompiuteris Deep Blue apžaidė šachmatais Garį Kasparovą. Tai buvo pirmas kartas, kai kompiuteris laimėjo šachmatais žaisdamas prieš pasaulio čempiono lygio žaidėją.
  • 1998 buvo nukaldintos pirmos eurų monetos. Dar niekas tuomet neįtarė, kad litas kažkada išnyks.
  • 1998 metais šią dieną Indija įvykdė net tris branduolinio ginklo bandymus per vieną dieną. Iki tol paskutinį kartą branduolinius sprogdinimus Indija vykdė tik 1974 metais. Šie naujieji sprogdinimai buvo susieti su kompiuterinių simuliacijų tikrinimu ir atidirbinėjimu. Dar du testus Indija atliko po poros dienų, gegužės 13.
  • 2000 metais šią dieną Indijoje gimė milijardinis gyventojas ir šioji šalis tapo antrąja, peržengusia milijardo kartelę
  • 2014 metais Rusijos okupacinė valdžia surengė feikinį referendumą Donecko Liaudies Respublikoje
  • 2017 metais šią dieną buvo ekshumuotas ir perkeliamas Francisco Franco lavonas. Ekshumacijos metu nustatyta, kad Franciskas Frankas vis dar miręs.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Yra kava, yra ir žaidimas Kava!

Mėgstate kavą? Norite atsikratyti priklausomybės nuo kavos? Tuomet žaidimas Kava kaip tik jums!

Žmogus pakliuvo į bėdą, nes jam išsivystė kažkokia priklausomybė nuo kavos gėrimo, ir jums reikia atsikratyti jos. Keliaujant per žaidimo segmentus, reikės pasirinkti tinkamą nuorodą. Pasirinkę ją, galėsite keliauti toliau, kol gausite naują pabaigą (endingą).

Geriausia istorija! Maksimalus veiksmas! Minimalūs reikalavimai! Ko lauki? Pradėk jau dabar!


Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Elex - tai žaidimas, kuriame gali nušokti nachuj

Kažkokia vidutinybė, o ką jūs pagalvojot? ELEX - tai vienas iš prasčiausiai Pipedijos recenzijos įvertintų žaidų, nes jau KPŠ - čia kažkoks plastmasinis pasaulis, kuris ganėtinai nuobodus, negana to, dar ir nukopipyzdintas nuo Gothic. Bet kad ir kaip būtų keista (koinsidence!), net visiškos skruzdelės nenugalėsi. Visai.

Dėl to Elex ir yra nelabai rekomenduojamas mūsų, taip kad žinokitės.


Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Futbolas jau netoli, o ir Pipedija nesnaudžia ir jums tikrai viską papasakos!

Atrodo, kad jau kažkas keisto (ne)įvyks... Na ir ką? Nesąmonės liks nesąmonėm, bet jau laikas kalbėti apie būsimą Euro 2024 futbolo čempionatą, įvyksiantį Vokietijoje, kur Europos čempionatas jau buvo rengtas 1988, o pasaulio čempionatai - 1974 ir 2006 metais.

Ale visvien jūs negalvokit, kad Lietuva kaip nors netgi pateks į čempionatą, nes niekada taip nebuvo, kad ji kažkada dalyvautų Europos arba pasaulio futbolo čempionatuose! Išvis, vienintelė iš Baltijos šalių, patekusi į tą čempionatą, buvo Latvija per Euro 2004 čempionatą Portugalijoje. Bet net tada ji užėmė paskutinę 16-ą vietą ir liko visiškoje šiknoje! Štai taip jums ir prašom!

Bet apie varžybas ir rezultatus dar pakalbėsim Pipedijoje, nes ir mes futbolu susidomėjome, juoba greitai ir įvyks tas čempionatas Vokietijoje, tad sekite naujienas!

Daugiau apie futbolą



Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Dar nesupratai apie ką čia? Eik į Vikipediją, nes tu neturi humoro jausmo!!!