Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Steve Jobs

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Stivas Džobsas)
Jump to navigation Jump to search
Niekada nepasiduokite, eikite keliu kuris jums skirtas, jis atves į jūsų norus ir mintis, eikite savo keliu, kad ir kas jums maišys, tai Jūsų kelias ir tai kelias pirmyn.
Norite dirbti tikrame Apple? Teks persikelti į tokį ofisiuką

Steve Jobs arba Styvas Džobsas - kaip vieni sakydavo, visiškas IT ir ateities įžvalgų genijus, o kiti iš pavydo plūsdavosi, kad nieko nesukūrė, o tik labai brangiai viską pardavinėjo. Išties gi ir vieni, ir kiti teisūs, nes Steve Jobs išties nieko nekūrė, o tik apmokėdavo, skatindavo ir vesdavo kūrėjus į priekį tol, kol gaudavosi tobuli produktai, o paskui tuos produktus bandydavo pardavinėti - kartais sėkmingai, o kartais nelabai.

Bene labiausiai Steve Jobs pagarsėjo pora dalykų - visų pirma, kad kartu su tokiu Steve Wozniak tapo Apple I kompiuterio kūrėju. Wozniak kūrė techninę dalį, o Jobs - pardavė savo VW autobusiuką ir finansavo, o paskui užsiėmė prekyba ir naujų krypčių vystymu, taip išaugindamas Apple kompaniją į tą visam pasauliui žinomą lygį, kur firma labiausiai pagarsėjo su savo 1984 metais išleistais Macintosh kompiuteriais.

Vėliau, kai Apple kompanija išaugo, prikaupė visokių kitų investuotojų, o Steve Jobs akcijų dalis pasidarė jau nelemianti, firmos valdyba jį išmetė lauk, kaip kenkiantį kompanijai, nes su jo projektais firma esą taško pinigus, o pelnas per mažas. Po to Steve Jobs gyveno atskirai, vystė savo įkurtą Pixar firmą bei NeXT kompiuterių kompaniją.

Ten su tuo išmetimu, keisti dalykai, greičiausiai Styvas paėjo savo keliu neklausydamas valdybos, įkūrė gretutines kompanijas, tai valdyba tiesiog atsitolino nuo Džobso, ir išmetė iš valdybos pirmininko kėdės, Styvas toliau valdė savo akcijas ir turėjo įtaką Apple, paskui perėmes pagrindinį paketą išmetė net savo geriausius draugus kurie balsavo prieš jį, nors jie gavo "parašiutą" taip vadinamą įšeitinę išmoką kuri garantavo neblogą gyvenimą iki mirties.

Tas išmetimas ir prėmimas atgal tik teatraliniai dalykai, tiesiog vyko derybos dėl Džobso kompanijų apjungimo ir kontrolinio akcijų paketo perdavimo vienam žmogui. Čia teisiniai dalykai, Styvo tai labai nejaudino, jis turėjo pinigų ir minčių, kas davė peno super kompiuterių gamybai ir aukščiausios kokybės kėdžių-lovų išstatymui per visą įmonę. Tas ofisas kaip ufo lėkštė irgi jo idėja.

Dar vėliau, be Steve Jobs bandžiusi gyvuoti Apple kompanija nutarė pasikviesti Steve Jobs atgal. Pirmu reikalu išvaikęs visą valdybą ir vadovybę (nors pats ją ankščiau sukūrė), Steve Jobs ėmėsi reformų, firma išleido iMac, o paskui vieną po kito krūvą vis naujų ir naujų produktų, įskaitant ir iPhone bei daugelį kitų. Rezultate gavosi firmos augimas iki didžiausios pasaulio kompanijos, kuri vienu momentu pagal bendrą savo vertę tapo nr.1 visoje planetoje.

O paskui Steve Jobs numirė nuo vėžio ir po kelerių metų Apple vėl pakeitė kryptį, pradėjo kurti po truputį vis neaiškesnius produktus, tad ir vėl jau pasigirsta kalbos, kad atsikartos jau kartą buvusi istorija, kai Apple prarado Steve Jobs. Vienok Steve Jobs prikauptų pinigų ir jų šaltinių yra vis dar tiek daug, kad bent artimiausius 10 metų bankrotas firmai visgi negresia.

Kaip sako, Steve Jobs prikišo nagus prie tokių kompanijų ir produktų sukūrimo (sąrašas toli gražu nepilnas, o tik iliustracinis):

Dar žr.

  • Kalba kuri keičia pasaulį, o gal ir tave - Styvas Žiopsas Džiobsas kalba: https://www.youtube.com/watch?v=UF8uR6Z6KLc
  • Paskaitykite Walter Isaacson knygą "Styvas Jobsas" - jis gyveno kartu su Jobsu, tai daugelio keisti nuotykiai, bet labai sunkus finalas, aš net neperskaičiau, taip ir liko neperskaitytas. Ten Jobsas mirė, kažkaip neįtikima, mano tavo mes, kažkaip kitaip Jobsas gyvas - mes spaudžiame mygtukus telefone, kuris tik ekranas, tik ekranas ... O čia vyresniems knyga, tai ten daugelis jo blogų bruožų aprašoma, buvo nervingas vegetaras, verkdavo kas antrame žingsnyje, nieko jis ne dievukas, toks kaip mes, gal dar blogiau.
  • Jei rimtai, tai smagu žiūrėti į jo knygą ir melstis jam, anoks mesija mums holera skaitmeninnis. Jo jei ne knyga, ar filmas - na buvo toks ir viskas, kur mano telefonas?
  • Dar jei nesimelsti, tai nors neheitinme visame, vidurks buvėnės esas, kas žino Jobsone gyvam, nežino kaip mes gyvenam. Čia kažkas nerišlaus parašyta - tipo "atoduok mano dešrą".
  • Kas keičias gal nesimelst, vienybės ažuols mirtį nešas, atitraukia šūdus iš kevals ir neša malvrniekus jokius - vertimas " .... " nėr vertimo, o ir kalbos tokios.