Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!
Apple Watch
Apple Watch - tai toksai elektroninis laikrodis, kurio nei už ką elektroniniu laikrodžiu nenori vadinti pati Apple kompanija. Nu tai užtat ir buvo atsiradusi ir išplatinta tokia neišmani sąvoka - išmanusis laikrodis. Šio laikrodžio dėka Apple visiškai staiga ir netikėtai papuolė į didžiausių rankinių laikrodžių gamintojų tarpą, ir netgi ir ne į prasčiausią segmentą.
Realiai gi Apple Watch yra ir nuostabiausias, ir kartu paprasčiausias elektroninis laikrodis ir viskas. Bet brangus. Bet gražus. Bet geras.
Jei paimsim 95% iš tų Apple Watch funkcijų, kurias naudoja 95% vartotojų, tai paaiškės, kad šios funkcijos gerokai ankstesniais laikais buvo realizuotos įvairiuose kituose elektroniniuose laikrodžiuose - pvz., laiko rodymas, kalendoriaus rodymas, visokie žadintuvai ir panašiai. Netgi retesnės funkcijos, kaip kad pulsoksimetras, kai kuriuose elektroniniuose laikrodžiuose yra labai seniai, nors Apple tą pristato kaip didelę naujovę.
Išimtį, aišku, sudaro kai kurie specifiniams žmonėms reikalingi dalykai - pvz., kardiografijos aparatas. Šitas tikrai gali praversti, jei reiks ankstyvesnėse stadijose diagnozuotis kokią nors širdies problemą. Bet visa laimė, tokios laikrodžio galimybės retai kam prireikia.
Iš esmės, vienintelė tikrai kituose elektroniniuose laikrodžiuose nebuvusi, bet kartais baisiai naudinga Apple Watch funkcija - tai tas mygtukas, kuris padeda surasti kažkur pamestą mobilų telefoną.
Bet kartu Apple Watch yra ir gražus, ir mielas, ir tikrai geras laikrodis.
Daugelis užduoda klausimą, kodėl Apple neduoda galimybės laisvai keisti savo laikrodžio išvaizdos, o duoda tik tas labai ribotas Apple suteikiamas galimybes. Tai oficialus atsakymas yra, kad atseit todėl, kad laikrodis esą kaip tai daug energijos eikvos ir dar kažkas ten jam bus ne taip ir panašiai, todėl Apple užtikrina geriausią kokybę ir bla bla bla geriausią vartotojo pasitenkinimą blablabla ir taip toliau.
Realus atsakymas yra labai paprastas: Apple bijo prarasti savo kažkiek skirtingą, Apple tipo stiliuką, o labiausiai bijo, kad kažkas suinstaliuos laikrodį, kuris atrodys kaip klasikinis elektroninis Casio, Seiko, Timex ar Citizen. Štai tada jau Apple įvaizdis ir prapultų, kartu su milžiniškomis pajamomis.
Vienok elekroninių laikrodžių gamintojai, matyt pajutę Apple įtaką, neįtikėtinai sparčiais tempais atsigauna. Senų modelių elektroniniai laikrodžiai pabrango porą kartų ir parduodami didžiuliais kiekiais. Galite nusipirkti ir patys pabandyti.