Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Internautai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Internautai - taip senais laikais žurnalizdai, katrie gyvenime nebuvo kompiuterių matę, pasakodavo apie tuos, kas ne tik kad kompais naudotis moka, bet ir internetuose susiranda informacijos įvairios. Tai apie kokius 1996 ėmė sklist visokie mitai, kaip internautai tampa priklausomais nuo kompiuterių, išprotėja, suserga visokiomis ligomis, pakliūna į durnynus ir galų gale tampa daržovėmis.

Šiais laikais, kai internetai yra pažįstami netgi 80 metų bobulėms ir sunku jau surasti žmogų, kuris neturėtų FB, iš šio žodžio vartojimo galima atpažinti visokius durnius, kurie patys nesupranta, ką šneka ir visokius trolintojus, kurie tyčia visus balamutina. Tiesa, kurie yra kurie - atskirti sudėtinga.

Daugelis senų internautų iki šiolei dar prisimena, kaip anoksai Prodigy, vienas garsus IRC veikėjas, per durną galvą sutiko duot interviu Lietuvos Ryto televizijai. Tai pakalbėjo lyg ir kažkaip, o paskui kai parodė, tai specialiai buvo veidas uždengtas šešėliu, balsas pakeistas, belenkas permontuota su tinkamais klausimais, o žiūrknalistė užjaučiamu balsu, nelyg vargšo ligonio klausinėjo maždaug taip:

- Tai jūs ir nemažai kitų internautų bendraujate su kompiuteriu...
- Jums būtų labai sunku, jei negalėtumėt bendrauti su kompiuteriu...
- Tai sunki psichikos liga, priklausomybė nuo kompiuterio...
- Žmonės praranda darbą ir šeimą, negalėdami išsigydyti nuo interneto...

Po to Prodigy, buvęs normaliu bachūru, tyliai visus žurnalistus prakeikė, nes rimtai tokio savęs parodymo nesitikėjo.

Anava dar ir visokie kalbajobai galvojo, kad internetai - tai išrinktųjų užsiėmimas, tai irgi neprieštaravo, kad kažkas taip vadintų, nes esą kompiuteriai ir internetai - tai panašiai, kaip futbolai ir šachmatai, todėl tai atskira žmonių rūšis. Taip pat galvojo ir tie patys žurnalizdai.

Tai jau šiais laikais beveik niekad neišgirsi to žodžio - "internautas", nes kai dauguma kompiuteriais naudojasi, tai visi supranta, kad tos senos kalbos buvo dibilams skirtos, o kuriamos neodibilų. Vienok kartais šiais laikais dar pasitaiko, kad koks laikraštis ar portalas parašo apie internautus. Tai tada galima aiškiai suprasti, kad tūpa skystasmegenė xūjydla, sėdėjo prie kompiuterio dvi dienas, vienu pirštu ieškodama raidžių ir taip surinkinėdama trumpą tekstuką, nes vis dar nesupranta, kas tas yra internetai.

Ale nors internautų jau ir neliko, bet jų vietą šiais laikais sėkmingai užėmė blogeriai, kurie visokiems žurnalistams dar baisesni, nes rašo dažniausiai protingiau, smegenų neretai turi daugiau, o tarpusavy nekonkuruoja, tapdami informacinės laisvės skleidėjais.