Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!
Antanas Vinkus
Antanas Vinkus - toksai geras, toksai mielas, toksai geras, jau visai toksai mielas, doras, geras, LSDDP frakcijos narys, seimūnas, daugybės medalių ir ordinų laureatas, buvęs LTSR sveikatos ministras ir taip toliau. Buvo pirmiausiai TSKP, paskui matyt LKP, paskui gal LDDP, paskui LSDP, kol galų gale atsidūrė LSDDP, o gal paskui ir dar kur nors atsidurs.
Ir dar buvo ambasadorius Estijoje, Latvijoje, o paskui ir Rusijoje, pakolei kažkodėl Dalia Grybauskaitė nepanoro paskui jo kadencijos ambasadoriavime pratęsti, nes Vinkus tapo Neringos meru.
Tai paskui pasidarė Antanas Vinkus visai jau kažkur ten Neringoje savivaldybės meras. Vienok matyt meru būti nepatiko, tai 2016 Seime kaip tai sugebėjo tapti seimūnas, nuo LSDP, bet paskui LSDP valdžion atėjo Gintautas Paluckas, tai kaip gi galima paklusti tam pienburniui? Tai štai ir Antanas Vinkus perėjo į LSDDP, nes iš LSDP buvo tiesiog kažkaip išmestas.
Pipedija atvirai ir vienareikšmiškai teigia, kad Antanas Vinkus - tai didysis Lietuvos medicinos, politikos, diplomatijos ir kultūros šviesulys, pasididžiavimas ir pavyzdys, apie kurį negalima pasakyti nieko blogo, o vien tiktai gera!
Kažkokie gandai apie Antaną Vinkų iš sovietmečio ir vėlesnių laikų
Kiti piktavaliai gi pasakoja įvairius gandus, kad 1982-1986 Antanas Vinkus buvęs LTSR sveikatos apsaugos ministro pavaduotojas ir vyriausiasis valstybinis sanitarijos gydytojas, o tuo metu vyko kaip tik didžiausios Lietuvos infekcinės geltos ir dizenterijos epidemijos, kokių jau senokai nebuvę. Tai nepaisant mielos įtakos partijoje, sveikatos apsaugos ministras Jonas Platūkis jį išmetęs 1986 ir išgrūdo į kažkokią Kauno kliniką. Vienok valdžios keitėsi, LTSR vadovybė irgi pasikeitė, tai 1989 buvo ištrauktas ir pastatytas į LTSR sveikatos apsaugos ministrus, vietoje to paties Platakio. Tenai buvo neilgai, gal nei metų neišbuvo, nes jau 1990 sveikatos ministru tapo Juozas Olekas.
Kiek vėliau, 1994-[1996]] prie ilgam rudomis spalvomis įsiminusių Adolfo Šleževičiaus ir Mindaugo Stankevičiaus irgi dar pabuvo sveikatos apsaugos ministras. Iš to posto sėkmingai nuėjo į Santariškes, kur buvo nuo 1996 iki pat 2002, kai ministras pirmininkas pasidarė tas pats Algirdas Brazauskas, kuris ir pavertė Antaną Vinkų ambasadoriumi.
Paambasadoriavęs Estijoje, Latvijoje, o paskui ir Rusijoje, galų gale Antanas Vinkus kažkokiu būdu tapo meru Neringoje 2012, kai dar merų rinkimai būdavo ne tiesioginiai, o per savivaldybių tarybas. Taip gavosi, kad socdemai buvo išrinkti ir tada išsirinko sau meru ambasadorių. Antanas Vinkus, tiesa, kitų santykių su tuomečių socdemų vadais nenutraukė ir paskui dar paraleliai tapo Algirdo Butkevičiaus patarėju.
Kai 2013 metais prasidėjo Pieno karas, Antanas Vinkus, būdamas tuomečio ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus patarėju, nuvyko į Maskvą spręsti to karo, tenai pasitarė su Rusijos valdžia, o paskui ėmė skelbti, esą viskas tik dėl techninių problemų ir Rusija esą čia niekuo nekalta[1]. Kitaip tariant, ėmė skelbti būtent tai, ką skelnbė ir Rusijos valdžia, visiškai blokavusi pieno įvežimą ir surengusi masines akcijas prieš lietuviškus pieno produktus.
Visa tokia veikla baigėsi tuo, kad nors Algirdo Butkevičiaus patarėju sveikatai Antanas Vinkus buvo iki pat 2016, į diplomatijas jo jau nelabai norėdavo leisti. Taip ir baigėsi galų gale viskas jam tuo, kad tapo tiesiog kažkokiu Neringos masto savivaldybės veikėju. Tiesa, bent jau kurį laiką - gana sėkmingu, nes pirma tapo meru, o paskui vėl pabėgo iš Neringos į Seimo narius.
Tai kadangi šitie gandai niekaip neįrodomi ir nepatvirtinami, tai priimkite čionai paneigimą, nes tai apie visai kitą Vinkų ir kitą Antaną, ir jie abudu niekaip nesusiję, nes viskas čia netiesa.
Visokie šaltiniai beigi nuorodos
Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.