Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!
Subskraibink Pipediją ant FB: |
Akademikas Andrejus Vladimirovičius Snežnevskis
Akademikas Andrejus Vladimirovičius Snežnevskis - tai progresyviausias ir garsiausias visų laikų psichiatras, garsusis gydytojas, per žymiąją 1951 Pavlovo konferenciją sutriuškinęs genetiką, psichologiją, psichoterapiją ir kibernetiką taip, kad šie pseudomokslai daugiau gyvuoti negalėtų.
Akivaizdu, kad visokios psichikos ligos vystosi daugiausiai antitarybinėms asmenybėms ir visa antitarybinė veikla yra aiškus simptomas, rodantis, jog pacientui mažų mažiausiai prasidėjo vangioji šizofrenija.
Akademiko Andrejaus Vladimirovičiaus Snežnevskio pasiekimai
Akademikas Andrejus Snežnevskis buvo vienas iš garsiausių ir žymiausių pasaulio psichiatrų, sukūrė vieningąją psichiatrijos teoriją, įvedė svarbiausiąją ligą - vangiąją šizofreniją bei sėkmingai apjungė naujausius psichiatrijos pasiekimus su geriausia tarybine pedagogika, kurta Antono Makarenkos.
Būtent Akademiko Andrejaus Snežnevskio dėka per Chruščiovo atšilimą ir buvo pradėta vykdyti garsioji lagerių reforma, nes kaip žinia, prieš tarybinę santvarką gali prieštarauti tik psichikos ligoniai. Todėl konslageriai imti uždarinėti, o vietoje jų pradėtos steigti milžiniškos psichiatrijos klinikos, kur būtų imtasi ir teisingų perauklėjimo metodų, ir tinkamo gydymo neuroleptikais bei elektrokonvulsine terapija.
Akademiko Andrejaus Snežnevskio nuopelnų nepamirš tarybinė liaudis, nes jis parodė kelią į ateitį, jis pats asmeniškai diagnozavo tuntams disidentų aiškias psichikos ligas, o bendradarbiaudamas su MGB ir KGB, padėjo šioms organizacijoms atsisakyti nehumaniškų kankinimų, vietoje jų perimant humanišką ligonių administravimą.
Akademikas Andrejus Vladimirovičius Snežnevskis - modernios psichiatrijos kūrėjas
Šiuolaikinė psichiatrijos teorija, kurios žinovus nepagarbiai psichikos ligoniai pravardžiuoja kaščenitais, yra genialaus Akademiko Andrejaus Snežnevskio kūrybos ir darbo vaisius. Būtent ši teorija sukūrė psichikos ligų klasifikaciją pagal sunkumą ir parodė, kad visos psichikos ligos yra tarpusavy pereinančios, evoliucionuojančios ir prasidėdamos tipišku asteniniu sindromu, ilgainiui pereina į sunkesnes stadijas, vadinamas šizofrenija.
Pagal Akademiko Andrejaus Snežnevskio darbus, mes dabar žinome, kad visos psichikos ligos prasideda nuo paprastų pirminių simptomų, kurie dėsningai sudėtingėja ir gilėja, progresuojant ligos eigai. Todėl kiekvienas psichopatologinis sindromas parodo atatinkamą bendrapatologinę būseną, patiriamą paciento, nes patogenezė visais atvejais būna bendra, susijusi su pakitusia žmogaus galvos smegenų fiziologija.
Pagrindinės psichopatologinės stadijos, vystantis psichikos ligoms, būna šios:
- Asteninis sindromas - pirminė stadija, nuo kurios prasideda visi be išimčių psichikos sutrikimai
- Afektiniai sindromai, pasireiškiantys įvairiomis formomis:
- Neurotiniai sindromai, kuriems būdinga sunkesnė simptomatika:
- Sunkesnės stadijos, kuriose reiškiasi šizofrenija ir epilepsija, pasižymi dar sunkesniais sindromais, kurie jau eina paeiliui, nes šioje asmenybės irimo stadijoje psichopatologinės būsenos atspindi tipinius ligos eigos etapus:
- Galutinėje stadijoje pacientas praranda sąmoningumą ir visai išsijungia. Šiose stadijose pozityvinė ir negatyvinė simptomatika apsijungia, todėl visi simptomai ima panašėti tarpusavyje:
Visai galutiniame etape, kartais dar ir po trumpą remisiją primenančio priešmirtinio prašviesėjimo pacientą ištinka letalinė baigtis.
Kadangi matome, kad visos psichikos ligos išties yra viena psichikos liga, kuri tiesiog yra skirtingose vystymosi stadijose, iš to išplaukia geniali metodinė išvada, kad visas psichikos ligas galima gydyti tais pačiais metodais jau nuo pačių pirmų susirgimo požymių. Šitai taip pat įrodo, kad psichoterapija negali turėti jokios įtakos psichikos ligų gydymui, nes kaip žinia, ji yra neveiksminga.