Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Varškė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai jau netgi ir grafitai pasipuošė varškėmis

Varškė gi vienok iš karvių pakvaišimas, o čia jei norite sužinoti, tai žinokite, kad jokių ten privalumų apie maistingą varškę jums nesakysim, nes mes ne kokia nors čia jums labdaringa kontora, nes tik Vikipedija teisybę šneka, o čia jums Pipedija, o ne šiaip kas nors.

Dargi vienok tokia maišalynė su ta varške gavosi, kad visi pablūdo nuo jos, nes kažkoks ten kabokas nutarė atimdinėti pavartėje iš žmonių varškę, prisidengdamas kažkokiais renginiais su Antimi, tai jau kelintą dieną visi kalba, kaip nenormalūs kažkokie, o Facebook išsikraustė iš proto, nors visi ir sako, kad Google Plius šitą reikalą sužlugdys, nes nauja mėmė, taip kad Google Plius žlugs, nes tenai tokios mėmės nėra...

Tai dar žiūrėkite ant Pipedijos išsaugotą puslapį apie varškės skandalą, kurį ištrynė Vikipedija, nes ten informacijos irelevantiškos, o Pipedija tiktai šlamštą visokį kaupia.

Taip pat visus kviečiame prisijungti prie Nacionalinės Varškės Valgytojų Gynimo Asociacijos, kur tikrai gausite pagalbos, valgydami varškę ar jos nešdamiesi į koncertus, kavines bei kitas vietas.

Moksliniai tyrimai

  1. Vilijampolės bei Šančių geografai su siaubu atrado, jog kai kuriose šalyse nėra varškės. O neturėti varškės yra daug blogiau nei neturėti naftos ar interneto. Todėl labai tikėtina masinė emigracija į vietas, kur varškės apstu. Pavyzdžiui, į Panevėžį.
  2. Vilijampolės bei Šančių archeologai, kasinėdami prie Kauno pilies, rado keturis suakmenėjusius varškėčius, rodančius iš kur senovės lietuviai turėjo 2,7423 karto daugiau jėgų negu kryžiuočiai. Štai iš kur! Varškėčiai perduoti Karo muziejui, kur jų apžiūrėti nuo ryto ligi nakties plūsta pasipuošusių kauniečių minios.
  3. Šančių astronomai (Vilijampolės, kažkodėl, ne) nustatė, jog Visatoje yra begalinis skaičius planetų, kuriose gali egzistuoti varškė. Galbūt ji kadais jau buvo atskridusi į žemę. Specialiai kitam tokiam atvejui Kauno vicemeras S.Varškevičius pasiūlė ant savivaldybės stogo sumontuoti varškės surinkimo kolektorius.
  4. Sklinda gandai, jog žinomas miesto verslininkas T.Varškys pardavė sraigtasparnį ir už tuos pinigus įsigijo varškės gamybos liniją bei 743 karves. Nuo šiol jo įmonė vadinsis „Kauno Grūdėtoji“.
  5. Kauno vicemeras (pavardę minėjome) pasiūlė statyti paminklą ne tam, kam visad siūlydavo, o žaibiškai išpopuliarėjusiam Jurgio Gimberio herojui Herakliui Varškeliui, kaip kalbama, tapsiančiam garsesniu už Daktarą Aiskaudą.
  6. Įsibėgėja pavardžių ir vardų keitimo vajus. Žymioji dainininkė N.Zvonkė susivokė paskubėjusi tapti Bunke ir tapo Varške. Net miesto meras baudėsi pasivadinti Varškimantu, nuo ko jį vargais negalais atkalbėjo penkiolika visuomeninių patarėjų. Tačiau Lampėdžiai tapo Varškėdžiais ir čia jau nieko nepadarysi.
  7. Kauno menotyrininkai nustatė, jog pirmasis varškę nutapė lietuvių dailininkas MKČ, tuo aplenkdamas V.Kandinskį net aštuoniomis minutėmis. Atrasta ir jo kantatos „Varškuva“ partitūra. Kūrinys įdomus tuo, jog vokalinės partijos turi būti atliekamos su skirtingu varškės kiekiu burnoje.
  8. „Poezijos pavasario“ rengėjai nusprendė nuo šiol festivalio laureatus apdovanoti ne ąžuolų vainikais, o sūriais „su labai didelėm skylutėm“. Skylutės būsiančios tokio dydžio, kad jose tilptų pats laureatas, jo portfelis ir jo rankraščiai.
  9. Į Kauno tardymo izoliatorių bandyta įnešti varškės. Pareigūnai išsyk sušveitė draudžiamą krovinį, net nespėję pastebėti intymioje vietoje jis neštas, ar visai neintymioje. Pažeidėja puolė į tokią isteriją, jog jai teko apvilkti tramdomuosius varškinius.
  10. Vėlyvą trečiadienio vakarą Šančiuose užpultas pakistanietis. Užpuolikas jam pagrasino daiktu, panašiu į varškę, ir atėmė auskarus bei poeto K.Binkio portretą. Įvykis tiriamas.
  11. Miesto prekybcentrių varškės skyriuose nuolat budi policininkai su šunimis. Kadangi varškės ten jau seniai nelikę, pirkėjai ateina nors tų šunų paglostyti


Dar žr.