Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!
Sony
Sony - anokia vertelgų kontora Japonijoj, tai čia mums stiprų įspūdį jie daro šiaip, reikia pasakyti, nes netgi iš šūdo vašką išspaudžia ir visokį brudą parduoda dvigubai brangiau už konkurentus - vien todėl, kad kruša protą gerai!
Tai pavyzdžiui ima gaminti kokius nors fotikus - muilines visiškas, ale kaina dvigubai didesnė, nei kitų, nes mat Sony. O į rezultatą pasižiūri - šūdas, kaip ir kitur... Bet ne viskas tiesa, kas vien tiktai bloga, todėl čia turim prisiminti, kad kadaise šita kontora pagarsėjo, kaip Walkman sukūrėja - būtent nuo jos 1979 prasidėjo tokia mada, kad nuosavos muzikos klausyt per ausines, važiuojant kur nors autobusu ar išvis einant gatve.
Arba pavyzdžiui sugalvoja, kad pas juos vietoj normalių SD card kortelių turi būti išimtinai tiktai Memory stick, kur kaina keleriopai didesnė, o telpa tiktai mažiau. Tai nori nenori, jei jau fotiką ar plejerį Sony turi, tai neturi kur dėtis ir perki šitokius šūdukus pinigus leisdamas... O kažkada panašiai kažkokius specialius įrašomus diskus gamino irgi - kai kiti jau CD-R naudodavo. Tai irgi būdavo pardėj kokioj pažiūri - rinkos naujovė CD-R 15 litų kainuoja, o šūdinas trigubai mažesnės talpos Sony diskas - 100 litų. Žodžiu, be žodžių!
Arba vat kaip buvo, kai Sony išvis melofanus sugalvojo apipist: išleido "skaitmeninius" stiprintuvus, kur tipo labai geri ir vėlgi dvigubai brangesni, tai irgi labai paprastai: visas signalas stiprinamas kaip skaitmeninis, o išėjime stovi DAC konverteris, tiesiai į kolonėles galią atiduodantis. Ir pyzdelino paskui reklamose, kaip tai krūta. Tai kaip paklausėm, tai eina naxui, kinietiški šūdai ir tai natūraliau groja. Tai gal todėl labai staigiai paskui šitus "skaitmeninius" brudus Sony ėmė slėpt ir daugiau jokių PR apie tai nedarė...
Tai čia kaip sakant, ko tik Sony nesiima, tai vis babkes nulupa, todėl galima palinkėti kompanijai sėkmės, nes šiais laikais jau retai teišgirsi apie andai buvusius konkurentus, kaip kad JVC, Sharp, Aiwa ar Crown, nes ne visos firmos sugeba gerai laikytis versle...
Bendrai tai geri magnetofonai būdavo Sony, bet tai būdavo senais laikais...