Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!
Rugpjūtis
Straipsnis "Rugpjūtis" atitinka aukštus enciklopedijų standartus |
Visi straipsniai pagal pirmą raidę: A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 |
Rugpjūtis arba dar taip vadinamas rubkjūtis yra metų mėnuo, kuris dažniausiai pasitaiko kiekvienais metais[reikalingas šaltinis]. Plačiai žinoma, kad Kovo mėnuo būna po Liepos mėnesio, o po Rugpjūčio mėnesio būna Rugsėjis[reikalingas šaltinis].
Rugpjūčio mėnuo yra žinomas, kaip vasaros pabaiga, kai pati šilčiausia yra Baltijos jūra, o Palanga būna prikimšta visų turistų. Teoriškai rugpjūtis būtų paskutinis vasaros mėnuo, bet deja, lietuviška vasara dažnai į save jokio rugpjūčio neįtraukia, tad šį mėnesį paprastai ateina ruduo. Pradeda gelsti medžių lapai, vaikai eina į mokyklas, o Vilniuje atsiranda eilinė, kasmetinė naujų pacukų porcija.
Šie, atvažiavę iš kaimų su savo prastomis audi, golf ar kitų rūšių mašinomis, ima ardytis miesto gatvėmis, spausdami ant gazų ir visaip bandydami pavaizduoti savo kietumą. Vienas iš būdų atpažinti tokius pacukus - tai iš to, kad jie sankryžose pypsina priešais stovinčioms mašinoms, kurių vairuotojai, seniai gyvenantys Vilniuje, žino, kad rugpjūtį į sankryžas reikia važiuoti su uždelsimu - nes tokie patys pacukai tuo metu ima lakstyti ir per raudoną.
Dėl šių pacukų ima rastis kamščiai, o žmonės tokius durnelius nepagarbiai vadina "kaimo debilais".
Paskui, per kokius metus ar kelis, tie pacukai apsipranta ir dalis netgi tampa inteligentiškais, bet dauguma taip ir lieka tame visuomenės sluoksnyje, kuris tik truputį aukščiau kaimo debilų ir vadinamas tiesiog dibilais.
Pačioje rugpjūčio pabaigoje ima kilti kamščiai nuo tų pacukų, bet tuo pat metu vyksta ir didžiausi visokių prekių pardavimai, nes tėveliai savo vaikams perka mokyklines striukes, uniformas, šiaip drabužius, kuprines, tušinukus, parkerius, sąsiuvinius, penalus, sportbačius ir kedus, batus, basanožkes, kojines, kepures, žaislus, kramtomą gumą, maikes ir marškinėlius, telefonus, kompiuterius ir išvis ką papuola. Kai kurie prekybininkai per 1-2 savaites pasidaro gerokai daugiau kaip pusę savo metinės apyvartos, bet net ir mažiau sėkmingos parduotuvės džiaugiasi išaugusiais pelnais.