Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Viduramžių Europa

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai pasirodo, kad Viduramžiais akiniai buvo siaubingas daiktas, todėl ant savo ir šiaip baisaus šalmo karalius Henrikas VIII užsidėjo akinius, kad dar labiau priešininkus baugint. O ką simbolizavo tie avino ragai - tai jau ir neaišku.

Viduramžių Europa - tai puikus, tiesiog puikus ir stulbinantis blogas apie tai, kaip Viduramžiais gyveno Europa ir kaip išties tikrovėje, o ne mituose bei legendose buvo. Taigi puikiausias dalykas, parodantis, kokia istorija visgi įdomi, nors daugeliui dibilų tai yra visiškai nesuprantama.

Štai iš šio Viduramžių Europos blogo galima sužinoti, kad kai kuriuos karalius vaizduodavo suaugusius, nors anie mirė, būdami vos kelių dienų amžiaus. Arba kad skirtingai nei kiti mano, Viduramžiais žmonės prausdavosi, o ne sėdėdavo visi kaip smirdintys bomžai ir galvojantys, kad prausimasis yra visų ligų šaltinis, todėl praustis negalima.

Arba štai irgi įdomus dalykas, kad pasirodo, visai jie ten negalvojo, kad Žemė yra plokščia, o Kolumbas to visai neįrodinėjo, nes tai, kad Žemė apvali, tai pasirodo, kad visi žinojo dar nuo Antikos laikų. Taigi, kalbos apie tai, kaip Viduramžiais žmonės įsivaizdavo plokščią Žemę tėra klaidingas daug vėlesnių laikų išsigalvojimas.

Vienok yra ir dar keistesnių dalykų, pavyzdžiui, kad Viduramžiais pasirodo jokie vikingai nenešiodavo ragų, nes tai pasirodo buvo visai toksai įdomus irgi mitas. Išties visa Europa vikingus vadindavo raguočiais, nes tie vis plaukiodavo, o kaip žinia, jūreiviai gauna nuo savo žmonų ragus, vos tik laivas atsišvartuoja nuo prieplaukos. O štai jau paskui, bandydami paneigti raguočių etiketę, žuvėdai ėmė kurt ir skleist mitus apie narsius vikingus ir tai, kad raguočiais jie esą vadinti dėl šalmų.

Taigi, trumpai čia nešnekant, yra neabejotina, kad šis blogas džiugina ne menkiau, nei Pseudoistorikas, tad ir jums čia rekomenduojam labai.


Dar žr.