Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Twinings

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Twinings - tokia britiška arbata, anoksai senas brendas, kuris išrado ne ką kitą, ogi Earl Grey arbatą, kuri su bergamotės aromatu. Tai kad paskui nebūtų maža ir neapkaltintų kas nors seksizmu, tai dar išrado ir kitą - Lady Grey arbatą, kur jau su mandarinų aromatu. Tai čia nuo kokių tai 1706 metų. Tai dabar kas papuola tokias arbatas gamina, bet vienok konkurentai pasidrovi paminėti realius išradėjus. Tai mes čia vardant teisingumo juos ir paminim.

Kadangi mūsuose daugelis nežino, kaip rašyti, tai būna, kad Twinings pavadinimą užrašo su dviem N raidėmis, kaip "Twinnings", tai čia turim pasakyti, kad net jei ir taip užrašysit, tai visvien visi supras, ką turit omeny.

Bendrai tai gal ir ne koks nors stebuklas, bet visgi pažymėtinas dalykas, kad firma egzistuoja šimtus metų, ir per visą tą laiką vis dar tebeturi kažkokį savo pagrindinį prekybos punktą kažkokioje Londono gatvėje, o taip pat tiekia savo arbatą per visą pasaulį. Geras prekės ženklas, tai ir kokybė nebloga, netgi viena iš geresnių, ir be visokių išsikalinėjimų apie menamas ekologijas ir kokį nors dvasingumą.

Tikros geros Twinings arbatos būna birios, o ne pakeliuose. Nors, aišku, būna ir pakeliuose. Bet geros birios arbatos tai būna dėžutėse, kurios metalinės. Tai tos metalinės dėžutės dar būna visokių spalvų, pagal rūšis:

  • Raudona - English Breakfast Tea - normali angliška arbata
  • Geltona - Earl Grey Tea - ta arbata, nuo kurios Twinings išgarsėjo
  • Violetinė - Jasmine Green Tea - taigi klasikinė jazminų arbata
  • Mėlyna - Lady Grey Tea - dar viena iš senovinių Twinings išrastų
  • Žalia - Irish Breakfeast Tea - tai toksai airiškas variantas
  • Oranžinė - Ceylon Orange Pekoe Tea - tai Ceilono arbatmedžių viršūnėlės

Dar reikia pasakyti, kad nuo pat atsiradimo 1706 metais, tų skardinių Twinings dėžučių dizainas beveik nepasikeitė. Tai kaip anuomet atrodė, tai labai panašiai ir dabar. Tai čia gera pamoka daugeliui firmų, kad nebūtinai naujas dizainas pagerina dalykus. Senovinis, priešistorinis Twinings dizainas kaip tik yra vienas iš lengviausiai atpažįstamų dalykų.