Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ingress: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
1 035 pridėti baitai ,  22:48, 21 gruodžio 2016
nėra keitimo aprašymo
(Naujas puslapis: '''Ingress''' - toksai ufonautų geimas, kuris buvo tais laikais, kai nebuvo Pokemon Go. O paskui atsirado Pokemon Go ir Ingress nebeliko. Oj, ne, liko dar Ingr...)
 
1 eilutė: 1 eilutė:
'''Ingress''' - toksai [[ufonautai|ufonautų]] geimas, kuris buvo tais laikais, kai nebuvo [[Pokemon Go]]. O paskui atsirado Pokemon Go ir Ingress nebeliko. Oj, ne, liko dar Ingress, tik kad jį dabar žaidžia tik [[seni perdylos]], kurie turėjo išmaniakus jau tais laikais, kai eilinis [[išmaniakas]] kainavo daugiau, negu eilinio [[pacukas|pacuko]] mašina (taip, realiai buvo tokios kainos!)
'''Ingress''' - toksai [[ufonautai|ufonautų]] geimas, kuris buvo tais laikais, kai nebuvo [[Pokemon Go]]. O paskui atsirado Pokemon Go ir Ingress nebeliko. Oj, ne, liko dar Ingress, tik kad jį dabar žaidžia tik [[seni perdylos]], kurie turėjo išmaniakus jau tais laikais, kai eilinis [[išmaniakas]] kainavo daugiau, negu eilinio [[pacukas|pacuko]] mašina (taip, realiai buvo tokios kainos!)


Taigi anuomet tokia firma [[Niantic]], kuri dar tuo metu buvo tiktai kažkoks [[Google]] padalinys, skirtas žemėlapiams tvarkyti, sugalvojo, kad geriausia bus, jei žmones įtikinsi kaip nors žemėlapiuose žymėti tam tikrus taškus, kur jie yra, o taip pat išsiaiškinsi, kur dažniausiai žmonės vaikšto. Tai anie ir sugalvojo tokį geimą, kur reikia šaudyti tam tikrus objektus, pažymėtus žemėlapiuose - taip ir atsirado Ingress.
Dar be to, visi žino, kad žaidėjai Ingress būna dviejų [[spalvos|spalvų]] - [[mėlyna|mėlyni]], kurie vadinami oficialiai [[Resistance]], o realiai - [[smurfai|smurfais]] ir dar [[žalia|žali]], kurie vadinami oficialiai [[Enlightened]], o realiai - [[varlės]]. Tai vat visas žaidimas ir yra smurfų karas su varlėmis.


Paskui gi viskas baigėsi tuo, kad paaiškėjo, jog pats žaidimas kai kuriose žmonių nelankomose vietose sukuria žmonių srautus, didesnius, nei lankomose, o dar ir tie žemėlapių taškai buvo pradėti manipuliuoti taip smarkiai, kad maža nepasirodė - juk kiekvienam Ingress žaidėjui norisi turėti kelis portalus, pasiekiamus nuo sofos, o tam tereikia sufalsifikuoti duomenis apie tam tikrų taškų buvimo vietą.
Dar, beje, čia turim pasakyti, kad visas žaidimas yra kažkokia [[geometrija]], nes viskas, kas čia žaidžiama - tai [[trikampiai|trikampių]] paišymas atkarpomis, brėžiamomis tarp paskirų taškų, vadinamų portalais. O kadangi [[trikampis]] yra akivaizdus [[iliuminačiai|iliuminačių]] simbolis, tai [[štai jums ir prašom]].


Taigi, jeigu norite padėkoti kam nors už tai, kad Google Maps yra tokie prasti ir navigacija jus nuveda vis per pusšimtį metrų ne į vietą, o kažkur visiškai ne ten, tai čia jums yra atsakymas: padėkokite už tai Niantic bei Ingress žaidėjams.


== Ingress istorija ==
Taigi anuomet, bene kokiais [[2012]] metais, tokia firma [[Niantic]], kuri dar tuo metu buvo tiktai kažkoks [[Google]] padalinys, skirtas žemėlapiams tvarkyti, sugalvojo, kad geriausia bus, jei žmones įtikinsi kaip nors žemėlapiuose žymėti tam tikrus taškus, kur jie yra, o taip pat išsiaiškinsi, kur dažniausiai žmonės vaikšto. Bet žmonėm gi neįdomu šiaip žemėlapius paišyti ir taškus žymėti - turi juk būti smagu. Tai anie ir sugalvojo tokį geimą, kur reikia šaudyti tam tikrus objektus, pažymėtus žemėlapiuose - taip ir atsirado Ingress.
Paskui gi viskas baigėsi tuo, kad paaiškėjo, jog pats žaidimas kai kuriose žmonių nelankomose vietose sukuria žmonių srautus, didesnius, nei lankomose, o dar ir tie žemėlapių taškai buvo pradėti manipuliuoti taip smarkiai, kad maža nepasirodė - juk kiekvienam Ingress žaidėjui norisi turėti kelis portalus, pasiekiamus nuo sofos, o tam tereikia sufalsifikuoti duomenis apie tam tikrų taškų buvimo vietą. Taigi, praneši pavyzdžiui, kad koks nors [[paminklas]] yra tavo buto vidury - ir gauni buto vidury portalą.
Taigi, jeigu dabar norite padėkoti kam nors už tai, kad Google Maps yra tokie prasti ir navigacija jus nuveda vis per pusšimtį metrų ne į vietą, o kažkur visiškai ne ten, tai čia jums yra atsakymas: padėkokite už tai Niantic bei Ingress žaidėjams. Jie taip žemėlapius pataisė, kad dabar kartais sunku suprasti, kur pagal juos gali papulti.






[[Category:Geimai]]
[[Category:Geimai]]
12 874

pakeitimai

Naršymo meniu