Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Nikon

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app error.png  Šio straipsnio neapykanta aplenkė visus limitus. 
Prašome žiūrėti aptarimą. DĖMESIO!!! Už šito straipsnio neutralumo didinimą smarkiai gresia BANAS!!!!!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Buvo Nikon, liko vazonikas piktžolėm, ane?

Nikon - kažkada gamino fotoaparatus, dabar tai jau berods gal ir negamina, nei nežinom, seniai jų nematėm. Tai dėl to ir spėliojam - gal subankrutavo jie, ar kaip čia?

Nes kažkada Nikon pagarsėjo savo keista politika, kad tiktai Nikkor objektyvai, gaminami to paties Nikono, galėdavo su Nikon fotoaparatais veikti. Tai kai koks Canon savininkas džiaugdavosi plačiu pasirinkimu iš Canon, Tamron, Sigma, Zuiko ir visokių kitokių objektyvų, tai vargšai Nikon savininkai tylėdavo dantis sukandę ir nežinodavo, nei ką sakyt...

Tie, katrie perka Nikon'us, tai čia lygiai tokie pat basagalviai, kaip ir tie, kur važinėja su BMW...

Išties svarbūs dalykai apie Nikon objektyvus

Visi Nikon veidrodinių fotoaparatų objektyvai teoriškai yra puikiai suderinami su visais Nikon veidrodiniais fotoaparatais. Teoriškai. Praktiškai gi gaudavosi taip, kad dešimtis metų kiekvienas rimčiau atnaujintas Nikon veidrodinis fotoaparatas prarasdavo elektronikos suderinamumą su visais autofokusiniais objektyvais, kurie buvo išleisti anksčiau, nors jungčių formatas ir būdavo tas pats, t.y., objektyvas užsidėdavo.

Dar daugiau, kaip sako kažkokie gandai, yra buvę atvejų, kai kažkurie iš autofokusinių Nikon objektyvų sugebėdavo pastrigti ant Nikon fotoaparatų taip, kad taip ir likdavo kažkaip užstrigę.

Iš esmės, jei taip žiūrėsim į įvairias japonų ir ne japonų fotoaparatų firmas, tai Nikon yra absoliuti lyderė pagal veidrodinių fotoaparatų objektyvų tarpusavio nesuderinamumą. Ją būtų pralenkusi nebent kokia nors Mamiya, kuri su kiekvienu veidrodiniu fotoaparatu išleisdavo naują montavimo bajonetę (t.y., išvis jokio suderinamumo nebuvo iš principo), bet kad Mamyia firmai pačiai nusibodo tos nesąmonės ir jie veidrodinius fotikus nustojo gaminti išvis.

Kaip pataria patyrę fotografijos mėgėjai, jei norit panaudoti senus Nikon objektyvus, tai geriausias kelias yra nusipirkti adapterį iš Nikon į Canon EF ir tada fotkinti su Canon fotoaparatu. Taip yra todėl, kad tie adapterių gamintojai bent jau dalį nesuderinamumų išsprendžia patys, o visokių nesąmonių nenaudoja.

Mums labai gaila, brangūs Nikon mėgėjai, ką padarysi.

Objektyvi nuomonė apie Nikon fotoaparatus

Išties ir durniui aišku: Nikon fotoaparatai - visose klasėse konkurencingi. O šį užsakomąjį, juodinantį straipsnį, visiškai nieko bendra neturintį su realybe, akivaizdžiai rašė pavydūs šūdinų kinietiškų Nikon klonų, gaminamų Kinijoje savininkai. Tai mes įspėjame - šiuos grubius ir nekokybiškus pasenusių Nikon modelių klonus lengva atpažinti pagal užrašą "Canon" - visi šie fotoaparatai yra pigus fufelis. Kur du pešasi, laimi trečias - Pentax. Kol Nikon su Canon drąskosi tarpusavy, Pentax ramiai pardavinėja gerus fotikus. Dar jei Pentax sugebėtų padaryti, kad AWB veiktų, ir fokusuotų greičiau nei per 11 s. - nieko geriau ir nebūtų. fotopsichotikų svajonė - Nikon greitis, Canon (koks nors privalumas, jeigu yra) už Pentax kainą. Ir tinka visi objektyvai. Apsikaka galima iš laimės.

Taip kad konkliūžindami, galim pareikšt, kad visas tas Canon vs. Nikon ginčas aiškiai išspręstas Nikon naudai, o Canon gi tuo tarpu tyliai verkia kamputyje.