Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Moteriški drabužiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia yra tokia žiauresnė moteriška realybė: kokį drabužį bepirktum, jo dydis gali reikšti visiškai neaišku ką. Netgi unisex tipo matavimuose pasitaiko, kad vienas XS drabužis atitinka kitą XL drabužį savo dydžiu. Nustatyti, koksai dydis tiks, neįmanoma tol, kol drabužio nepasimatuoji.

Moteriški drabužiai nuo seno buvo visokios suknelės, sijonai, gražios bliuzkos, kelnės kojinės ir panašiai - tie drabužiai, kuriuos nešiodavo vien tiktai moterys. Vienok progresas išsivystė jau tiek, kad sukneles, sijonus, bliuzkas ir kelnes kojines dėvi vyrai, o moterys nešioja kelnes ir netgi dėl to nesidrovi.

Kadaise dar skiriamuoju bruožu buvo užsegimo pusė, kad pas moteris atlapas atsiveria kairėje, o pas vyrus dešinėje, tačiau gi per visą globalizaciją paaiškėjo, kad kokia pusė pasaulio, o ypačiai visokia Kinija beigi Japonija tuos atlapus turi kaip tik atvirkščiai. Negana to, atsirado drabužiai, kurie neturi atlapų vienoje pusėje ir yra unisex, o dar daugiau reikalas susipainiojo, kai paaiškėjo, kad tikri tradiciniai džinsai ir vyrams ir moterims atsiveria dešinėje, ir būtent pagal tai jų tikrumas ir yra nustatomas.

Vienintelis skiriamasis moteriškų drabužių bruožas teliko vienas - kišenės, kurių moteriškuose drabužiuose nėra, o yra tiktai vyriškuose. Todėl išsaugokime šitą puikų skiriamąjį bruožą, nesiūkime į moteriškus drabužius tų vyriškų kišenių, kurios iš moterų atima bet kokį moteriškumą! Palikime kišenes tiktai vyrams!


Moteriškų drabužių dydžiai

Moteriškų drabužių dydžiai yra visiškai nesuprantamas ir mokslo iki šiol nepaaiškintas reiškinys. Reikalas tas, kad moteriškų drabužių išmatavimai visiškai neatitinka jokios sistemos ir yra pasiskirstę tiesiog pagal random dėsnius. Ne taip retai būna, kad netgi unisex tipo matavimus turintys drabužiai, kur dydžiai yra labiausiai standartizuoti, visvien neatitinka tiek smarkiai, kad tiesiog neatitinka nieko. Esame ne kartą matę, kaip XS marškinėliai paaiškėja besantys tokio pat dydžio, kaip kiti, užvadinti kaip XL. Mažesni neatitikimai, kur neįmanoma pasakyti, kur yra S, kur M, o kur L - tiek įprasti, kad tos raidės išvis nieko nereiškia.

Neįmanoma suvokti, kodėl vyrams tie atitikimai visgi yra, o tuo tarpu moterims - nėra visiškai. Nueini į parduotuvę, pasimatuoji, o tada žiūri - XXL dydis. Galvoji, kad čia gal taip sustorėjai, paklausi - o pardavėja ir sako: ai, nekreipkit dėmesio, čia visi dydžiai yra S ir M, tiesiog kažkodėl gamintojas XL ir XXL užrašė.

Kadangi tie dydžiai visiškai neatitinka, moterys labai mėgsta tamprius rūbus, su elastanu, nes netgi jei dydis netiks, tai jis apsitemps, netgi jei keliais dydžiais per didelis ar per mažas. Bet tada gamintojai išvis išsikrausto iš proto ir pradeda žymėti visiškai neaišku ką, pvz., XXL drabužius, kurie užsitemptų ant visai storulės, pažymi kaip XXS, ir nemato sau vargo. Dar keisčiau būna, kai XXS drabužis būna kažkodėl pažymimas kaip XXL, nors kiek betemptum, maksimum ant M tetraukia. To neturi jokio paaiškinimo.

Niekas negali suprasti moteriškų drabužių dydžių, tiesiog visiškai niekas. Tai visiška magija ir mistika.