Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mirties bausmė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Mirties bausmė yra atgyvena ir nesusipratimas, nes šiais humaniškais laikais yra taikytina gydomoji eutanazija, kuri padeda pacientams užbaigti savo gydymą lengvai, maloniai ir neskausmingai, o viską atlieka gydytojai eutanaziologai, gerai mokantys padaryti tinkamas procedūras.

Pipedija kviečia visus būti humaniškais ir paskleisti visur eutanaziją, kaip kultūringą, moralią ir visiems priimtiną mirties bausmės alternatyvą!

Dabar gi vat vietoje mirties bausmės kažkodėl yra kalėjimas iki gyvos galvos, tai argi tai nėra taip humaniška, kad žmonės turėtų iki gyvos galvos sėdėt? Gal ir ne žiauru, jei gerai pagalvojus...

Istorija ir filmai

Vakar Faradėjus žadėjo elektrą, negi sėdėsi čia visą mėnesį

Šeip tai "tokia" bausmė egzistavo nuo pat žmonijos gyvavimo pradžios, kas natūralu - jau tada egzistavo "draugai" ir "priešai".

Bet jeigu teisiškai, tai mirties bausmę išrado vienoks Tarpupio (Mesopotamijos) valdovas Hamurapis, kurs viešai paskelbė valstybės įstatymus, nukaldamas juos steloje, kuri buvo pastatyta miesto centre (lygtai kažkas mokėjo skaityti) anok tai vienintelis istorinis objektas, pastatytas 1750 m.pr.m.e., kuriame skelbta -

  • "Jei kaimynas tyčia užmušė tavo žmoną (gyvulius, vergus) - jis turi būti nuteistas mirties bausme, taip pat turi kompensuoti žmoną, gyvulius ir vergus". Visai kaip dabar.

Vėlgi, be mirties bausmės elektros kėdėse Amerikoje 20 a. ketvirtame dešimtmetyje, mes neturėtume tokio šedevro kaip "Žalia mylia", kas kompensuoja praeities klaidas, nebent įkalintume nusikaltėlį elektros kėdėje, be elektros visam gyvenimui. Tai ne fontanai, bet bausmė blogesnė už mirties bausmę ... turbūt.