Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!
Hitogata
JUMS draudžiama skaityti šį puslapį, kadangi jūsų psichika gali būti sužalota!Šis puslapis pateikia informaciją, kuri yra susijusi su lytiniais santykiais, smurtu, ligomis, realaus pasaulio įvykiais, reiškiniais arba dar kuo nors, ką draudžia klerikalkonservatoriai. Pipedija negali nustatyti, ar šita informacija yra pavojinga, ar nepavojinga, todėl reikalaujame jūsų nedelsiant uždaryti šį puslapį ir kreiptis į artimiausią kunigą, kuris padėtų dėl to apsispręsti. |
Hitogata (ヒトガタ) - kaipo neretas sako - neva toksai kažkoksai Japonijos televizijos video, itin šiurpinantis belenkiek žmonių dėl jo neaiškaus pobūdžio bei mažo kiekio informacijos - niekas nežino, kaipgi jis atrodąs! Užtai šita hitogata tapo itin populiariu dalyku, perkartojamu vėlei ir vėlei per visas medijas, belenkiek kartų, visur ir visada!
Hi... kas ???
Hitogata (atsiminkit!) O kaip daugelis matė, tai neva kažkokia reklama, promotinanti kažkokį produktą, apie kurį niekas nežino. Ši reklama trunka 15 sekundžių ir daugelio buvo matyta 1996-2003. Ir viskas - daugiau niekad nepastebėta.
Vienas čiuvas 2004 metais 2chan'e aprašė savo pastebėjimus iš reklamos. kažkokios dvi baltos figūros baltai-juodame geležinkelio fone keičiasi vietomis - kai viena atsiranda, kita pradingsta. Ir kai kita atsiranda, ta viena pradingsta, tarsi tai būtų koks mirksėjimas. O grojant reklamai, vis tinksi gelžkelyje girdimas garsas. Figūrų mirksėjimas trunka kelias sekundes, po ko atsiranda užrašas 地球上では2秒に1人ひとが死んでいる, kas reiškia kas dvi sekundes vienas žmogus miršta.
Po to tasai užrašas pradingsta ir... tęsiasi jau minėtas "mirksėjimas". O toliau jau absoliučiai nebeaišku, kas, kur ir kaip, nes vieni rašo vienaip, o kiti kitaip - vieni sako, jog fonas sepijos, o ne juodai baltas. Kiti sako, jog tenais nebuvo geležinkelio fono, o buvo tik juodas fonas. Dar kiti teigia, jog figūros kitaip mirksi, ar ten tekstas ilgiau rodomas ekrane. Bet aišku tik viena - niekas, ničniekas nežino, kaip atrodo šytasna reklama...
Hitogata テオーリ reklamos kita teorija...
Kita teorija sako, jog tam čiūveliui pasitaikė Mandelos efektas ir anas supainiojo tą reklamą su kažkokia kita reklama - šiuo atveju su kompanijos Tokuyama reklama iš kažkur 1994. Šitoje reklamoje buvo kažkiek panašumų, bet yra ir skirtumų. Visų pirma - panašumai!...:
- Balta figūra juodai baltame fone
- Panašus tinksėjimo garsas
Ir taip, tai visi panašumai. Skirtumai tie, jog Tokuyama reklamoje viena figūra, o ne dvi gir atsiranda balti kamuoliukai iš peklos (nors nieks nelabai žino, for that matter), o ir tekstas kitoks - "化学は今、未知の世界へ。" - uns reiškia "Chemija jau kitame pasaulyje". Kadangi kai kas skirias, kai kas ne, gali būt, jog tai ir yra tikra reklama. Bet tiesa greičiausiai paaiškės tik vėliau... turbūt.
Dar buvo manyta jog ten galėjo būti reklamuojama kažkas kito, pvz. muilas, džinsai, gerų daikčiukų parduotuvė, arba tai galėjo būti saugumo reklama, o bet tačiau dabar niekas apie tai nežinoma...