Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!
Half-Life
Gamintojas: Valve
|
Leidėjas: Valve
|
Platforma: PC
|
Išleidimo data: 1998 (Half-Life)
2004 (Half-Life²) 2019 (Half-Life: Alyx) |
Žanras: Šaudyklė, rebusai kažkokie
|
Kalba: Anglų
|
Žaidėjai: Vienas žaidėjas
|
Tinklalapis: Steam
|
Pusė gyvenimo (angl. Half-Life), arba pusėjimo trukmė kaip sakytų mėmės ir nerdai, tai nu tokia šaudyklių serija populari, gal net girdėjot. Patys žaidiakai apie tokį Giedrių Laisvutį (angl. Gordon Freeman), kartais vadinamą Giedrium Pėdučiu (angl. Gordon Feetman) – moksliuką, kuris šnekėt nemoka, matai, nu ir muša kitus savo viniatraukiu laužtuvu, nu visai neišauklėtas. Pirmos dvi dalys, įskaitant epizodus buvo sukurtos ir publikuotos kompanijos VOŽTUVs. Pirmo žaidimo papildai buvo sukurti kažkokių kitų čiuvų.
Lietuviškai nei vienas iš pamynėtų apačioje žaidiakų nebuvo nei išverstas, nei dubliuotas. Jeigu jis ir būtų buvęs dubliuotas, greičių greičiausiai personažus įgarsintų Džiugas Siaurusaitis, Ridas Žirgulis ir Rytis Zemkauskas. Džiugas greičiausiai būtų dubliavęs Valdą Blyną, nes Simpsonuose įgarsino poną Degėlą. Žirgulis galėtų būt kokiu žaliu šybziku, nes multikuose daug ką įgarsina per LNK. O Rytis tiesiog Rytis, na ką ten, daktarą Ozą įgarsino tai gal galima ir daktarą Klynerį. Kelias antrojo žaidimo scenas lietuviškai buvo įgarsinęs kanalėlis Lietuviški Įgarsinimai. Yra įmanomybė, kad savo Patreone kanalas išdavinės mod'us su lietuviškais įgarsinimais.
Ši šaudyklių serija propaguoja bene viską, kad tik iš mūsų vaikučių padaryti teroristus ir žudikus. Propaguoja smurtą, labai daug smurto, vapšie. Tiek daug smurto, kad net nesuprantama, kaip čia šitą šlamštą prileido prie mūsų gražios ir nepakartotinos šalies. Gėda.
Kaip žaidžias?
Žaidžias maždaug taip: šaudysi tu čia iš pirmo asmens, tarytum pats savo rankutėm šaudai. Šaudai tu sau ramiai į visokius monstriukus, niekšus ir moksliukus. Bet vienu momentu POKŠT! ir tu jau turi spręsti delionę (angl. puzzle). Dėlionės visuose žaidimuose lengvi kaip LEGO instrukcijos, paimi ir padarai tu tas deliones per minutę. Būtent taip veikia visos Pusės Gyvenimo dalys, tačiau antra ir sekančios po jos dalys trūputi padarė tokį pagerinimą, arba upgrade'ą, kaip sako jaunimas. Suprantat gi, čiuvakai iš VOŽTUVo užsinorėjo pasigirti kokį čia jie kietą variklį sukūrė. Mat, jame yra daug fizikos. Ant tiek norėjo pasigirti, kad visa antra dalis tiesiog aptriesta tom fizikom. Priešais tave delionė? Patrauk penkias kokias statines, kad pasikeltų rampa. Nori naujo ginklo? Ne? Nu tai štai tau gravitacinė puška, kad ja svaidytum objektus į priešus kaip agurkus. Tos taip vadinamos fizikos ten buvo ant tiek daug, kad nenuostabu, kad žaidimas Gė Būsena taip išpopuliarėjo, kad su tais visais fiziniais dalykėliais gali statyt ką nori.
Istorija
Pusė gyvenimo
Trumpai tariant, tas Giedrius dirbo tokioj mėmių bazei pavadinimu „Juodasis Stalas“ (angl. Black, isp. Mesa). Ten jis ir kitos menkystos nutarė pažaisti su akmenuku tokiu geltonu, nu kaip gintaras lietuviškas, gražus. Užsideda savo P.A.K. (Pavojingų Aplinkų Kostiumą – angl. Hazardous Environment Suit), nusineša tą akmenuką į gan radioaktyvų kambarį, ten su lazeriukais trūputi pažaidė nu ir kabzdiec. Monstriukai visokie išlindo iš padūgnės ir dabar Giedriui tą išvirtą košę reik pačiam valgyt. Tuo tarpu J.A.V. armija atvarė nu ir nušovė beveik visus keturakius (čia apie mėmes, monstriukai jiems šiknas iškaršiojo), o tas Giedrius savo laužtuvu mušė-mušė, kol jų visai nebeliko. Nu tai tada jam vienas menkysta toks sako, kad eitų į monstriukų namus – Ksen (angl. Xen) ir susidorotu su kažkokiu skraidančiu kūdikiu šaunamuoju ginklu. Giedrius susidoroja su kažkokiu skraidančiu kūdikiu šaunamoju ginklu ir su juo pradeda diskutuoti kažkoks nemalonus dėdė žydru kostiumu – Žmogus Gė (angl. G-man). Tasai jam sako, kad eitų prigult trūputėlį, arba mirs. Giedrius prigulia ir pramiega trisdešimt (30) metų.
Septynių valandų karas
Vos ne poto, kai moksliukai prisižaidė su tuo akmenuku, kažkur iš kosmoxo atvarė, ne marsiečiai, bet kažkokia ateivių organizacija pavadinimu Jungtukai (angl. Combine). Tie atvarė žemėn ir nukovojo ją per septynias valandas. Per tą laiką ir monstriukai jau pusę populacijos išnaikino ir dabar gyvena kur tik nori, ir Jungtukai jau čia įsikūrė ir suverbavo žmogėnus. Kažkokį nematomą lauką įjungė, kad žmonių reprodukcinių daikčiukų nebūtų.
Pusė gyvenimo 2
Tai atsikelia tas Giedrius po trim metų traukinyje, kaip benamis koksai, ir atsiduria mieste septyniolika (angl. City 17), tokiam kaip Vilniaus senamiesti. Ten per teliką, vietoj Simpsonų, rodo kažkokį senuka vardu Valdas Blynas (angl. Wallace Breen), kuris šūdus kažkokius šneka kaip koks politikas. Supykęs, Giedrius varo kreiptis į vadovybę, bet vietiniai mentai nesupranta ką čia Giedrius bando pasakyt, nes šnekėt nemoka, tai ir stūmia jį kai kokį. Už tokį naglumą, Giedrius nuvarė prie traukinio, kuris jį nuvežtų į Naują Prospektą (angl. Nova Prospect), bet jį sustabdo mentas, kuris pasirodo esąs meškiuku Barniu iš Juodojo Stalo. Tasai, per Skype, susisiekia su daktaru Izaoku Klyneriu(angl. Isaac Kleiner) nu ir sako kad rąstas tas menkysta, kuris Juodajam Stale visiems nuotaiką sušiko. Vietoj pizdy, jam sako, kad nueitų pas Izaoką svečių. Neišauklėtas ir tylus, Giedrius šokinėja per stogus kaip nežinau kas. Jam bando pagelbėt jungtukai, bet tuos sumuša mergina vardu Aliksa (kažkoks beraštis dibilas jos vardą parašė kai Alyx. Nu amerikonai...). Ta jį nudeva pas Klynerį, nu ir pradeda Izaokas su Aliksa artikuliuoti, kol Giedrius metinėja kaktuso puodelį Izaokui į veidą. Tuo tarpu ir meškiukas Barnis prisideda prie šaikos. Duoda Giedriui naują P.A.K. kostiumą ir bando nuteleportuoti jį ir Aliksą pas jos tėvą – Elijų Vainauską (Jo vardą neįmanoma buvo kaip nors juokingai išversti, tai buvo parinktas kažkokio politiko vardas). Aliksa sėkmingai nuteleportuota, o vat Giedrius buvo išmestas laukan, nes Klynerio gyvūnėlis ūtelė (angl. headcrab) sukniso visą procesą nu ir dabar Giedriui kitą kelią ieškot. Pakeliui, Barnis duoda jam jo seną viniatraukį nu ir dabar Giedrius pasiruošęs raut šiknas kaip vinius.
Toliau nelabai yra ką pasakot. Ten jis tai kanalizokuose šlamštės, tai miestelį su Grigorijumi kažkokiu pašaudė į zombius, tai jis ten pavairavo, kalėjime buvo. Tai viskas labai įdomu, bet nuobodu. Gale jis susidoruoja su Valdu Blynu šaunamuoju ginklu ir kažkas ten pastate sprogo, ar panašiai. Trumpai tariant the end.
Pirmas epizodas
Kažkas ten bevyksta.
Antras epizodas
Giedrius vėl atsibunda kažkur traukiny (ale patinka jam tie traukyniai). Jam padeda iš ten ištrūkt Aliksa ir jie abu bėga pažiūrėti į gražią gamtą. Bet vietoj gamtos pamato, kad bokštui, kur gyveno gerbiamasis Valdas Blynas, nu... nu tam bokštui karočie kabzda. Tie du nutaria valint iš septyniolikto miesto, nes nu ką čia dabar likti ir gaut da pizdy radijacijos kaip kokiuose Elektrėnuose. Tie toliau nuvaro, susisiekia su Elijumi ir kitais dibilais. Bet vat čia tokia tragedija nutiko, matai, Aliks papjovė į plautį kažkoks padaras ir pabėgo. Giedriui gelbsti kažkoks žalias humonoidas ir sako kad pagydis tą mergą. Nu ir pagydo po kažkiek laiko, bet preiš tai dar atvaro tas žmogus Gė ir kužda jai kažką tenai apie pasekmes kažkokias. Ta atsibunda ir tie nuvaro pas Elijų ir co. Bazėje, kažkoksai pašlemėkas pasivadinęs čia Arniu Magniu (angl. Arne Magnusson), tas sako Giedriui kad žie yra bombuškės tokios tai tegu eina tas Giedrius pasprogdint priešiukus. Dėl to, kad Giedrius šnekėt nemoka, o kaip sakoma „Tylėjimas – pritarimo ženklas“, nu tai ir pasprogdina biški vieną, antrą čiuvelį.
Ten dar kažkas apie roketą kažkokia, bet neįdomu. Labiau įdomu tai tas dalykas, kad visi tokie laimingi, o tėtušiui Elijui bloga pasidarė, nes Aliksa kažką tenai prabezdėjo apie pasekmes. Išgėrę arbotą, sielą atgaivinus, nuvaro kažkur tenai ar į garažinę, ar kur ten. Bet va nelainė tokia nutiko – Elijų papjovė lerva kažkokia ir dabar guli ten negyvas, o jo dukra verkia ir dabar tipo reiks laukti tęsinio penkiasdešimts metų.
Asmenys ir organizacijos
Giedrius Laisvutis
Protagonistas ir moksliukas su viniatraukiu laužtuvu. Neišauklėtas, vietoj žodžių muša arba šaudo. Pagal išvaizda atrodo kaip koksai netikęs gitaristas iš devynesdešimtųjų Klaipėdos. Nors jam dvidešimt septyni, atrodo lyg būtų septynesdešimt dviejų. Vienas susidorojo su monstriukais ir kareiviais Juodam Stale. Kažkokio velnio antroj daly jį nemato kaip kokį pašlemėką, kuris visą šitą košę sumalė, bet kaip vietinį Jėzų iš Nazareto. Matyt tie dibilai turi Stokholmo sindromą, arba tiesiog šikna skaitė ji biografiją. Propaguoja smurtą ir neapykantą mėmėms.
Žmogus Gė
Laibai įtartinas ir nemalonus asmuo. Šneka lyg lietuvių tik vakar išmokęs, kvėpuoja čia nemaloniai, dar ir dėvi kažkokius žydrus rūbus su violetiniu kaklaraiščiu. Stebi Giedrių po visą žaidimą kaip koks prievartautojas ar stalkeris. Sakoma, kad tasai išvis ne iš žemės kilęs, gal jis marsietis koks. Tai paaiškintų, kodėl jis šneka taip keistai ir kodėl jo akys tokios šviečiančios. Bet, tiesą pasakius, labiau panašu, kad jis tiesiog pyderas. Propaguoja homoseksualumą.
Meškiukas Barnis
Kartais dar vadinamas Barniu Calgon, Barniu Balvonu ir Barniu Kalgotke. Buvęs sargybinis. Giedriaus draugas. Prižiūri daktarą Klynerį ir plauna jam subinę. Mėgsta išgert ir esa skolingas Giedriui alaus. Barnis taip pat labai nemėgsta gyvūnų, o labiausiai kates. Mat jis turėjo kažkokį incidentą su taip vadinama "kate", ir dabar jų labai pabijo. Bene įdomus faktas yra tas, kad Barnis yra vienintelis šių žaidimų serijos veikėjas, kuris pasakė labai blogą žodį, žmonėms su silpna psichika geriau toliau neskaityt (Fuck – liet. pisti). Propaguoja alkoholizmą, įmanomą smurtą prieš gyvūnus ir dar nenormatyvinę leksiką. Pats nepadoriausias žaidimų veikėjas.
Valdas Blynas
Antagonistas ir politikas. Buvęs Juodo Stalo direktorius, o dabar lygtais žemės valdovas, ar kažką panašaus. Gyveno savo bokšte ir sedėdavo ten. Mėgdavo šnekučiuotis su lervom kažkokiom per Skype, gal fetišas jo. Yra satyrinis personažas, vaizduojantis tipinį Lietuvos politinį veikėją.
Aliksa Vainauskaitė
Boba su pistiku. Propaguoja smurtą ir feminizmą.
Elijus Vainauskas
Giedriaus buvęs koliega ir moksliukų šaikos narys. Vienas iš kelių mėmių, kurie pabėgo iš Juodojo Stalo. Aktyvus opozicijonierius, opozuoja Valdo Blyno diktatūrą ir nori, kad visi tie ateiviai šlūžai eitų kuo toliau nuo brangios žėmelės. Taip pat yra Aliksos tėtukas. Šeip, maladiec vyrukas, gaila kad jo smegenis kaip kokteilį išgėrė lerva kažkokia.
Juodasis Stalas
Juodasis Stalas tai tipo moksliukų klubas, kur Giedrius ir jo draugiukai ar koliegos su akmenuku žaidė ir prisižaidė. Pats projektas yra Apertūrės laboratorijų (angl. Aperture Laboratories) konkurentas. Tai ten tos koliegos taip vadinamos moksliukų šaika, matai, jie yra visiškai beviltiški pirmam žaidime. Kovot nemoka, kūno kultūroj nesportavo tai labai silpni, rėkia net jei tiesiog duodi per snukį su laužtuvu. Trumpai tariant – menkystos.
Dabar tai su tais jungtukais to klubo kaip ir nėr, bet keli jo dalyviai gyvi net po trisdešimt metų.
Jungtukai
Jungtukai tai šiokia tokia tarpgalaktinė organizacija, kuri kažką siekia, nežinia ką. Neleidžia poruotis. Tai tie lopai kartais paima žmonęs ir paverčia juos į mentus, kad tie smurtautų prieš gyventojus, turbūt labai juokinga jiem. Propaguoja totalitarizmą ir kolonializmą.
Lervos kažkokios
Tas Valdas per Skype kartais su jais šnekučiuojasi. Nežinia, kas čia per vikšrai tokie ir ką jie pamiršo, bet jie tokie didukai kaip po močiutės bandelių. Vienas jų taip lat nužudė Elijų, kąžin kodėl, šeip gal veidas nepatiko, kas ironiška nes lervos tos veidų net neturi.
Rasiokas
Kartais dar vadinamas Rasilu (angl. Russel). Toksai čiuobrelis, kuris padėdavo Aliksai rąsti tėvą, ar šeip palaikydavo kompanija kalbėdamas apie buterbrodus. Rasiokas dažniausiai sėdi savo būte prie kompo. Maža to, kad akis sau gadina tamsoj, tai dar ir patalpoje dėvi striukę ir kepurę. Nežynia, kas šitą žvėrį auklėjo, bet tikrai ne padorūs tėvai. Jis taip pat yra sukūręs gravipirštines, su kuriomis galima pritraukti nedidelius daiktus. Tom pirštinėm naudojos Aliksa, kol ją nepaguldė žmogus Gė. Rasiokas mėgsta išgert, kuom, kartu su nesveiku gyvenimo būdu, propaguoja alkoholizmą.
Monstriukai
Žaidimų serija turi labai labai daug monstriukų visokiausių. Beveik visi labai blogos kakos ir iškart puola. Kiti tokie geručiai bičiuliai. Tarp asmenų jau yra paminėti du kokie monstriukai, bet jų yra dar, tai štai čia patys populiariausi:
Ūtelės
(angl. Headcrab) Bene populiariausi žaidimų pabaisiukai. Maži tokie, kažkur gal vištienos didžio vat tokie. Jie ir atrodo kaip žalia vištiena, bet tai kai puola tai vapšie. Užšoka čia tau ant galvos ir viso gero. Tampi zombiu tokiu, tau iš pirštų išdygsta kaulai, o tavo pilvukas biški prasiskelia. Nors ir labai pavojingi parazitai, jei vietoj tavo galvos šauna kažkur ne ten, tai gali ir pašaut kad apsispakajintų.
Žali šybzikai
Šybzikai (angl. Vortigaunt) iš pradžių yra padlos visiškos. Jie pūldavo visus kaip nežinau kas, gal ir valgydavo net. Jie būdavo kakos, nes tipo vergais buvo to didelio kūdiko skraidančio. Bet tai o kai Giedrius susidorojo su skraidančiu kūdikiu savo šaunamuoju ginklu, tai jie visai geručiais pasidarė. Dabar, matai, ir Giedrius jų mesijas, ir dar padeda kitiems čiuobreliams kovoti prieš Valdo Blyno režimą. Šneka kaip turistai Kaune, bet visai nieko. Atrodo kaip žmogus, sėdintis prie kompo dvidešimt penkias valandas į parą. Kol kas nieko nepropaguoja, bet tai čia dar pažiūrėsim.
Kalmarvė
(angl. Bullsquid) tokios šiknės, kurios spjaudos. Fui, neišauklėtos tos smarvės kalmarvės. Pirmam žaidime jų būta daug, bet antram jie taip nepasirodė.
Šunsakis
Šunsakiai (angl. Houndeye) yra tokie trikojai padarėliai. Primena ciūcikus, tik su milijonu akim vietoj snukio. Mėgsta prigulti, bet jei prie jų prieit, jie pradeda rėkt kaip nežinau kas. Rėkia taip stipriai, kad net skauda visą kūną, tad čia geriau tuos šunsakius užmigdyt, patartina šaunamuoju ginklu.
Nors ir buvo planai juos pridėt antroj daly, jie taip ir nepasirodė. Nu ir gerai, tiesą pasakius, nes ką čia vėl rėks.
DLC
Negalima nepaminėti pirmo žaidimo du papildus – Priešingą jėgą (angl. Opposing Force) ir Melyną polinkį (angl. Blueshift). Priežastis, dėl kurios jie nėra paminėti istorijoje tame, kad nu nesuprasi ar tie du kanonai ar nekanonai. Vieni, dundos, sako kad kanonas, kiti, padavalkos, sako kad nekanonas. O kūrėjai tai išvis sako kad abu, tai čia nesuprasi nieko.
Priešinga jėga
Ši vaikų smegenis pūvanti šaudyklė pasakoja apie Adrijų (angl. Adrian Shephard) – tipo tokį karį, kuris atvarė į juodajį Stalą kartu su armija visus ten pašaudyt. Visiems patiko. Sako, kad labai kietai čia padarė. Dar viena smurto ir neapykantos propaganda.
Mėlynas polinkis
O vat tai šitas žaidimas apie visų mylimą meškiuką Barnį, kuris irgi dirbo Juodam Stale. Tasai pamatė, kad bazei kapiec, nu ir pabėgo kartu su keliais moksliukais. Mažai kam patiko žaidiakas, nes, matot, jame nebuvo nieko naujo, šaudymas buvo šūds šūdukais, ir kažkoks trumpokas buvo. Nekalbant apie tai, kad pristatyti papilde veikėjai neatsiranda antroj daly, išskyrus Barnį. Bet Barnis tai Barnis, šokoladinis būna, būna dar braškinis. Šitas Barnis tai su niekuom.
Pūna
Dar buvo kažkoksai kooperatyvus žaidimukas, kur reikėjo dviems žaidėjams lošt. Bet tai visiškai neįdomu, nes nu ką ten. Konsolėse tik normaliai pažaisi, plius kad ten bobos veikėjos tai ką ten. Propaguoja femenizmą.
Pusė Aliksos gyvenimo
Neseniai čia, du dvidešimtaisiais kovo kažkelintą, išėjo naujas žaidimukas toks. Virtualios realybės šaudyklė apie merginą Aliksą. Tipo, biški, trumpai čia tasai žaidimas apie tai, kaip Aliksa, kažkiek ten metų prieš antrą žaidimą, eina savo tėtuką gelbėt, nes jį mentai, matai, pavogė. Jai padeda toks čiuobrelis vardu Rasiokas, toks nedidelio ūgio senas pirdžius, šnekantis Naujosios Zelandijos akcentu (lietuviško skaitytojo patogumui galima įsivaizduoti, kad jis šneka žemaitiškai). Nu ir begioja čia Aliksa tenai-čionai, kol tą jos tėvą neišlaisviną toks vortigontas vienas. Tėvs jai pataria varyt į skraidantį laivą, o ten mat ir sutiks Giedrių Laisvutį, kuris vis dar miega. Nuvaro ji tenai, o ten ne Giedrius, pasirodo, o žmogus Gė. Tasai jai sako, kad arba ji išgelbėja savo tėva nuo mirties ateity ir eina prigūlti, arba eina į Kinijos miestą Nahui. Ta detaliai jam išaiškina, išartikuliuoja, kad pirmas varijantas kažkaip įdomiau skambą. Prigūlia ir nusnūsta, o toliau kaip ten būt tai nežinia.
Žaidiakas pats kaip ir patiko visiems, kas įpirko VR šalmus ir turėjo gerą kompą. Tarp minusų sako, kad tipo ten negalima mušti, o tik šaudyt.
Pusės gyvenimo šaltinis
Prieš tai, kaip įpisti antrą dalį, čiuveliai iš VOŽTUVo nutarė portuoti pirmą dalį į jų naują tokį variklį pavadinimu „Šaltinis“, todėl žaidimas taip kvailai vadinas. Portavimas, aišku, buvo nesąmonė dar ta. Nepatartina žaisti, nes ten tai eina na kaip viskas blogai. Tekstūros kažkokios tos ne tos, visur kažkokie vabalai (bugs), ten apšvietimas gavnoja ir taip toliau. Nu niekam nepatiko.
Trečioji Pusės Gyvenimo dalis
Internete jau šimtas tūkstančių begalybe milijonų metų sklinda juokeliai apie taip vadinamą trečiąją dalį. Juokelis tame, kad tie rabotnikai iš VOŽTUVo niekaip negalėjo sukūrti trečią epizodą antrai daliai, nors ir bandė. Bet, kažkodėl, dibilai manė, kad buvo kuriama trečia DALIS. Nu idijotai, visai. Ir dar pradėjo šaipytis iš VOŽTUVo kad nemoka skaičiuoti iki trijų.
Nors trečias epizodas taip ir niekada neišėjo, žaidiakų serijos scenaristas įkėlė į internetą visą siužetą, pagal kurį yra, arba buvo kūriami keli fanų žaidiakai. Trumpai tariant, jo.
Kuom pasižymi
Pirmas žaidimukas pasižymi tuo, kad buvo pirmas toksai kur, vietoj iškirptų scenų, viskas vykdavo realiu laikyžu ir žaidėjas vis dar turėjo galimybę pilnai kontroliuoti veikėją. Plius ten kažkas dar apie apšietimą yra, bet trumpai tariant buvo ką gero pasakyt apie vizualinę pusę.
Antrokas žaidimas pasireiškė savo fiziką. Tipo galima svaidyti šūdus visur ir tipo labai kietai. Dar buvo pora žodžių apie veidų animaciją, bet, tiesiai šviesiai, tie veidai tiesiog beviltiški.
Pusė Aliks gyvenimo pasižymi tuo, kad sako ten tie virtualios realybės šalmai tapo pigesni, ar ką tokio. Viskas tai šūdas, nes tie šalmai vis tiek kainuoja brangiau už vidutiniško lietuvio chatos. Dar čia net nepaminėta, kad VR žaidimams reikia kompo neblogo, kad ir Crysis 3 išvežtų (neįmanoma).
Susiję žaidiakai
Sumedžioti Laisvutį
Sumedžioti Laisvutį (angl. Hunt down the Freeman) tai toks šūdukas. Grynai nesąmonė kažkokia neaški. Ten tipo fanų žaidimas apie kažkokį edži lochą, kuris nori sumedžiot Laisvutį, nes tasai jam veidą sulaužė, matai. Viskas, ko reikia žinoti apie šitą smarvę, tai kad tai šūdas ir tiek.
Juodas Stalas
Tai, trumpai tariant, pilnai perdaryta pirma dalis. Ją sukūrė kažkokie entuziastai. Visi sako, kad geras žaidimas. Ji skiriasi nuo Pusės Gyvenimo Šaltinio tuom, kad paskutinis yra tiesiog portas, o pirmas yra pilnu pilniausiai perdarytas dalykėlis. Dar sako, kad ten Ksen lygis ne šūdas, kaip originaliame žaidime, tai čia dar vienas pliusiukas toks. O šeip tai gal ir kietas.
Pusė gyvenimo, bet dirbtinis intelektas sąmoningas
(angl. Half-Life but the AI is self-aware) Čia iš tikrųjų ne geimas, o šeip vaizdo įrašiakai Jūtūbėje. Ten tipo čiuvas lošia pirmą žaidimą su VR šalmu, o ten tokie juokingi čiuveliai juokauja dar. Nu karoče juokinga ten labai. Įrašiakai labai populiarūs, nes tipo ten sujūngė rolės žaidimą ir letsplėjų tokį vadinamą ir gavosi ne košė makalošė, o grynai geras toks pyragėlis. Ten vieno čiuvo vardas daktaras Končius (angl. Dr. Coomer), čia šeip pavyzdys.
Gė būsena
Gė būsena (angl. G-Mod) yra grynai smėlynas kur daryk ką nori. Jį sukūrė kažkoks čiuvelis, kuris padarė taip, kad tipo Pusėje Gyvenymo 2 galima būtų daryt ką tik žaidėjas užsinorės. Tai tipo galima tenai ir statyt šūdus, ir statyt nešūdus, ir žūdyt, ir mynkiot, ir išvis ojojoj. Kaip jau buvo sakyta, tiesiog smėlio dėžė vaikučiams. Buvo dar pridėta funkcija, kad žmonės tipo galėtų kelti savo kūrinius ar modus ir kiti žaidėjai galėjo lošt, nors kartais gaudavo virusniakų nes skaityt nemoka. Žaidimas toks pat pasenęs prasmirdęs mamuto ragas, kaip Pusė Gyvenimo 2, bet visi vis dar lošia. Logotipas žydras, nes žaidimas paverčia vaikus į gėjus.
Matematinė pusperiodžio prasmė
Šito geimo kūrėjai visiškai nieko nesuprato, kas tas pusperiodis ir tas nesupratimas netgi pavaizduotas žaidimo simbolikoje, kur yra λ (aka lambda) raidė, kuri reiškia skilimo konstantą per pusperiodį, kuri dauginama iš periodo kaip laipsnio kiekyje, kuris yra skaldomas. Kitaip tariant, pusperiodžio Nλt, kur N yra kiekis, o t yra laikas. Taip kad matome, jog šita λ netgi ir labai norėdama, negalėtų jokio pusperiodžio reikšti, nes be t ir N ji išvis neturi jokios prasmės.
Negana to, angliškai, tai pavadinta puse gyvenimo („half life“), nors lietuviškai tai būtų pusperiodis, kas reiškia, visai kokį kitą dalyką ir visa tai yra nesąmonė. Kaip galima rašyti tokį matematinį absurdą ir dar paversti jį į kažkokį geimą, kurį žaidžia paaugliai, o paskui dėl visos šitos alogikos pasiima ginklus ir eina šaudyti vieni kitus ir žudyti žmones, o paskui tampa narkomanais ir leidžiasi į veną marichuaną?
Tai ne koks nors mokslas, ne judrioji darna, o kažkokia visiška antimokslinė beprasmybė!
Visokie šaltiniai beigi nuorodos
Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.