Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Catamaran

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Catamaran laikrodžiai)
Jump to navigation Jump to search
Puikus vyriškas šveicariškas Catamaran laikrodis, su paauksavimais, visokiais išraitymais ir šviečiančiais fosforiukais, kad darytų kuo daugiau įspūdžio. Taip, tai vyriškas laikrodis, puikiai derinamas su prabangiomis banankėmis ir prieinamas toli gražu ne kiekvienam pacukui, o tik tokiam, kuris kaip reikalas pinigų turintis.

Catamaran arba Katamaranas buvo tokie laikrodžiai iš 1992 ar kažkokių panašių metų, kai visur buvo banankės ar išvis džinsai piramidės, o vidutinės lietuviškos pajamos siekė apie 50 litų per mėnesį arba ne ką daugiau. Tai kažkas čia susigalvojo imti ir įvežti naują prabangos prekę - prabangiausius šveicariškus laikrodžius.

Tai surado tas kažkas Šveicarijoje gamintoją - Consul laikrodžių fabriką, kuris gamino pačius pigiausius fufelius, tačiau atrodančius taip prabangiai, kad netgi koks nors Pakistano ar Indijos gyventojas pripažintų, kad daiktas gražus ir prabangiai atrodantis, nes panašu, kad kaip tik toms šalims ana šveicarų firma laikrodžius ir gamino.

Štai šitie netgi blogiau už kiniškus laikrodžius atrodantys, buvo pasirinkti kaip tas prabangos atributas ir įvežti ir tada pradėti reklamuoti kaip tobuliausia, populiariausia, prabangiausia prekė, geriausias laikrodžių pavyzdys ir panašiai. Ir vienas toksai laikrodis kainavo gal kokius 200 ar netgi 500 litų, priklausomai nuo sudėtingumo ir išvaizdos prabangumo. Taigi, kas neturėdavo pinigų, tai nešiodavo Montana laikrodį, o kas pinigų turėdavo daug kaip šieno, tai nešiodavo Katamaraną.

O kadangi Catamaran laikrodžiai buvo labai jau prabangūs, su daug užrašų, paauksuoti ir dar su daug fosforo, kuris šviečia tamsoje, tai anuo metu jie atrodė labai įspūdingai ir susilaukdavo pirkėjų iš labiausiai pasiturinčių žmonių.

O paskui tie Catamaran laikrodžiai išnyko, o apie 2010, atrodo, užsilenkė ir juos gaminusi šveicarų firmelė, nes su kiniečiais matyt nesukonkuravo su kitais. Dabar šių laikrodžių nišą užėmė gal šiek tiek brangesni, bet žymiai padoriau atrodantys japoniški laikrodžiai - daugiausiai Orient ir Q&Q firmų, o taip pat visokie brandiniai laikrodžiai, kurie nors ir prasti, bet visvien atrodo geriau.