Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Antibiotikai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Antibiotikas)
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Antibiotikai - taigi iš pavadinimo jau aišku viskas, čia jau visoks penicilinas ir krūva kitų dalykų, kurie yra anti-biotikai, tai kaip sakant, prieš gyvybę nukreipti. Tadgi ir paklauskim savęs, ar mes už gamtą, ar prieš ją? Ar negėda naikinti visokiais chemikalais milijonų ir milijardų bakterijų, katros gal visai ir nekaltos, kad nori gyventi? Tai tiesiog genocidas!

Šlykštu, bjauru žudyti gyvus organizmus, kurie gal būt išaugtų į protą, todėl ir žalieji bei veganai visi žino: antibiotikai - tabu, jų negalima nei liesti, jie kenkia ir nuodija žmoniją, užmušdami natūralius žmonių palydovus - mikroorganizmus, kaip kad streptokokai, stafilokokai ir visokių begalė kitų rūšių, katros dėl žmogaus poveikio nyksta.

Beje, pirmieji antibiotikai buvo išskirti iš pelėsių - mat pasirodė kad uogienėje jie išskirdami antibiotikus savo konkurentes bakterijas patvarko mat vieni nori viską suėsti.

Įvairios infekcinės ligos nuo seno buvo žmonijos palydovės, padėjo mums augti ir tobulėti - neleiskime jų išnaikinti prakeiktiems daktarams, išgelbėkime jas ir išsaugokime šį palikimą ateities kartoms!


Visokia liaudies medicina jums pataria

Česnakas pats geriausias dopingas bei antibiotikas. Pirmaisiais metais po Kristaus gimimo Romos imperatorius Neronas išleido prikazių, katruom nurodė legionieriams skirti daugiau česnakų, kad šie nestokotų jėgų ir kovotų kaip išpisti.

Ir egiptiečių popieriuose tokiose rastas raštas apie vergų streiką: šie, tipo, atsisakė tęsti piramidės statybą, bo nebegavo česnako. Česnaką aukštino net pats Hipokratas. Avicena jį laikė galingu vaistu. Ilgus amžius žmonės nuo užkrečiamų ligų stengėsi gintis tik česnaku. Štai tokia liaudies medicinos galia.

Mažvaikiai puikiausia žino, kaip juomi gydytis be Daktarų pagalbos, česnaką mulčiuoti, maišyti lygiomis dalimis su Vyšniavskio tepalu ir vietnamietiška žvaigždute, briliantine žaluma, dar vadinama bei gausiai, kas 3 valandas, trinti pažastis.

Apie česnako vaistines savybes prirašyta tiek daug, kad čia nėr ką aiškinti!

Šio augalo galia ir dabar neblėsta: nieko nepakenks, jei drabužių kišenėje nešiositės pora skiltelių!