Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!
Psichotronika
Psichotronika - mokslas, tiriantis nuotolinio signalo perdavimą tiesiai į žmogaus nervų sistemą bei to signalo panaudojimą informacijos perdavimui bei žmogaus elgesio kontrolei. Psichotronika savo esme yra radiostezijos atšaka, tirianti praktinį radiostezijos pritaikymą poveikiui žmonėms.
Psichotronika nagrinėja įvairius metodus informacijos surinkimui ir perdavimui. Pagal tai psichotronai kai kada skirstomi į dvi rūšis:
- Pasyviniai psichotronai (vadinamieji nuotoliniai elektroencefalografai), skirti nuotoliniam informacijos apie žmogaus smegenų būklę, pojūčius ir mintis surinkimui
- Aktyviniai psichotronai (dažniausiai vadinami tiesiog psichotronais), skirti nuotoliniam žmonių poveikiui.
Psichotronika tiria įvairių psichotronų panaudojimą, pritaikant ultragarsą, infragarsą, elektromagnetines bangas ir torsioninį lauką bei torsionines bangas.
Dauguma psichotronikos tyrimų yra įslaptinti, nors turtingos šalys tam turi ištisus mokslinius institutus, tiriančius radiosteziją, geopatogeninių zonų dirbtinių analogų sukūrimą ir pan., tuo užsiima didžiausios JAV kompanijos, kaip kad Raytheon ir Sierra Nevada.