Šviesa yra banga-dalelė

19:15, 19 lapkričio 2024 versija, sukurta ClonkaTron (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: Jeigu dar to betrūko, moksliūnai nesutaria kas ta '''šviesa''' visgi yra, jopšikmat. Kvantikai teigia, jog šviesa turi '''ir bangos, ir dalelės bruožų'''. Šisai fenomenas paprastai literatūroje vadinamas '''(šviesos) bangos ir dalelės dualumu'''. Buvo ir vis dar yra vykdomi visokie eksperimentai kurie rodo, kas yra šiji nesusitarianti dėl savo formos biseksualistė. Dargi, šie eksperimentai yra daromi mokyklose, kad t...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)

Jeigu dar to betrūko, moksliūnai nesutaria kas ta šviesa visgi yra, jopšikmat. Kvantikai teigia, jog šviesa turi ir bangos, ir dalelės bruožų. Šisai fenomenas paprastai literatūroje vadinamas (šviesos) bangos ir dalelės dualumu.

Buvo ir vis dar yra vykdomi visokie eksperimentai kurie rodo, kas yra šiji nesusitarianti dėl savo formos biseksualistė. Dargi, šie eksperimentai yra daromi mokyklose, kad toliau skleistų šviesos dismorfijos propagandą.

Dvigubo plyšio eksperimentas

Anglų mokslininkas (angl. sciencefucker) Tomas Jungas atrado labai populiarų fizikos eksperimentą, kuriuo jis bandė patvirtintį bangos teoriją, tačiau laikui bėgant, jis tik toliau pateikia konkretų dualumo įrodymą.

(Jungo) eksperimente šviesos šaltinis šviečia ant ekrano, tarp jų yra dviplyšė plokštė. Šviesos bangiškumas pasireiškia tuo, jog ji interferuoja ir sukuria šviesias ir tamsias juostas; daleliškumas - šviesos „susigėrimo“ pobūdis, ale ji pagaminta iš kokių tai fotonų.