Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vaiduokliai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Vaiduoklis)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png 

JUMS draudžiama skaityti šį puslapį, kadangi jūsų psichika gali būti sužalota!

Šis puslapis pateikia informaciją, kuri yra susijusi su lytiniais santykiais, smurtu, ligomis, realaus pasaulio įvykiais, reiškiniais arba dar kuo nors, ką draudžia klerikalkonservatoriai. Pipedija negali nustatyti, ar šita informacija yra pavojinga, ar nepavojinga, todėl reikalaujame jūsų nedelsiant uždaryti šį puslapį ir kreiptis į artimiausią kunigą, kuris padėtų dėl to apsispręsti.

Gyvendami doroj ir moralėj, kaip prisako mūsų vyriausybė, mes nesidauginam, mes nesergam, mes nemirštam, mes neegzistuojam ir todėl neturim žinoti nieko apie šias visokias baisybes, kurios gali mus sužaloti. Jei jau Seimas taip nusprendė, mes niekaip negalim kvescionuoti tokio dalyko, todėl šią informaciją draudžiame jums skaityti, su sąlyga, kad jūs nesate kunigas arba įgaliotasis klerikalų atstovas, savo skaitymo aktu prisiimantis atsakomybę už savo bei visų aplinkinių sužalotą psichikos sveikatą.
Atseit vaiduoklio fotografija. Čiagi Pipedija įspėja naiviuosius - ne jokia čia ne fotografija, o paprasčiausia fotožopa, surasta Gūglėj!

Vaiduokliai, arba šmėklos, - tai paranormalūs reiškiniai, kuomet silpnos psichikos individai regi mirusius žmones, skeletus, gyvūnus ar apskritai beleką, dažniausiai kaip neryškius, balkšvus siluetus.

Naujausias mokslo žodis

Mokslininkas atskleidžia esant 14 a. statybos architektūrinį psichotroną

Pipedija jums atskleidžia - jokios mistikos čia nėra. Dažniausia vaidenimosi priežastis - infragarsinis psichotronas, veikiantis maždaug 19 Hz dažniu ir rezonuojantis su akių obuolių vibracijomis[1], panašiai kaip žemesnio dažnio infragarsu (iki 10 Hz) paremtas diarėjos spindulys rezonuoja su žarnyno judesiais. Moksliniai tyrimai parodė, jog tos vietos, pavyzdžiui baisūs rūsiai, šiurpūs senų pilių koridoriai ir t.t., kuriose tradiciškai dažnai vaidenasi, iš tiesų tėra senoviniai psichotroniniai stiprintuvai, rezonuojantys su minėtu dažniu. Čia jau matyti, kad kažkam jau senais laikais knietėjo sukelti haliucinacijas... Taigi ta proga dar norime pabrėžti, jei kokio labai jau apsiskaičiusio skaitytojo žingeidumo nepatenkinome šiuo trumpu atpasakojimu - prašome knistis pateiktuose šaltiniuose![2]

Dažniausiai vaizdinės haliucinacijos sukeliamos turizmo egzpertų, reklamuojančių savo pilis su vaiduokliais ar kokius apšepusius vienuolynus visokiems įspūdžių ištroškusiems turistams. Nesant jau aptarto architektūrinio psichotroninio efekto dar iš viduramžių, naudojami pigūs ir nekokybiški išoriniai infragarso generatoriai. Stiprios spinduliuotės vengiama, siekiant išlaikyti mįslingumo efektą.

Vaizdinės psichotroninės haliucinacijos kaip ginklas vartojamos retai, mat vieninteliai šios srities meistrai kaščenitai teikia pirmenybę kur kas efektyvesniam diarėjos spinduliui.

Ką daryti, jeigu vaidenasi???

Jeigu jums pasivaideno, nusiraminkite; nepulkite į paniką. Pasikartosime. Vaiduokliai nėra tikri, tiesiog kažkas spinduliuoja bangas.

Norint įsitikinti, ar tai psichotronas spinduliuoja, pravartu nešiotis testo, skirto psichotrono bangoms aptikti, spausdintą kopiją. Jei esate nepilnametis/nepilnametė, pravartu turėti ir nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo kopiją. Esant galimybei, kreipkitės į artimiausią bažnyčią irba musulmonų mečetę.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.