Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Apribojimų teorija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš TOC)
Jump to navigation Jump to search
Štai tokie vat žmonės visada žino paprastą apribojimų teoriją: viskas, kas trukdo uždirbti pinigų, tai ir yra apribojimas

Apribojimų teorija arba ToC, kuri užsieniuose žinoma labiau, kaip Theory of Constraints. Tai čia yra populiarioji vadybos metodika, kaip iš žmonių išsunkti kruvino prakaito ir atnešti kuo daugiau pinigų vertelgoms. Tai žinoma, kad kiekvienas gali šito reikalo išmokti ir pats, tai tada aišku, kad ir pats vertelga pasidarys kaip reikiant.

Taigi, čia štai jums Pipedija viską paaiškina labai trumpai ir aiškiai keliais sakiniais, kuriuos perskaitę, jau galėsite vadintis ToC specialistais. Ir tada galėsite visiems vadovauti ir plėšti pinigus iš pavaldinių.


Apribojimų teorija trumpai

Visa apribojimų teorija sako, kad bet kurioje įmonėje ir bet kuriame versle yra koks nors apribojimas, kuris labiausiai trukdo uždirbti daugiau pinigų. Jis yra kaip butelio kaklelis: kiek bebandytum išgerti daugiau, visvien tegalėsi gerti tokiu greičiu, kiek per butelio kakliuką išteką, todėl kuo platesnis kakliukas, tuo greičiau galima prisigert. Bet mes čia nukrypom nuo temos.

Taigi, yra apribojimas. Ir visada, kai įmonė kažką daro, tai gerink negerinęs ką tik nori, bet kur tik yra apribojimas, tai ten viskas sukasi prastai. Todėl apribojimą reikia visada pašalinti.

Ir visi žino, kad apribojimas yra darbuotojai, nes visi darbai, kuriuos įmonės dirba, yra darbuotojų dirbami. Todėl visos problemos yra išties ne dėl blogos įrangos ir ne dėl ko nors, o dėl to, kad darbuotojai blogai dirba darbus.

Todėl visada darbuotojai yra apribojimas ir jį reikia kažkaip pašalinti. Taip kad jei kažkas blogai, tai reikia atleisti darbuotoją ir pasakyti jam, kad jis atleidžiamas dėl to, kad jis yra apribojimas. Arba jei jis visgi reikalingas, tai reikia jį priversti dirbti daugiau už tą patį atlyginimą, nes jei jis yra apribojimas, tai reiškia, kad dirba per mažai. Arba jei jis jau aria po 12 valandų į parą ir savaitgaliais, tai reiškia, kad jam reikia sumažinti atlyginimą, nes reiškia, kad mažai uždirba pelno įmonei.

Taip kad visa jums apribojimų teorija čia dabar jau išdėstyta, visais trimis punktais ją dabar užsirašykit sau kažkur ant kaktos:

  • Jei kažkas blogai, tai reikia darbuotoją atleisti, o jei reiks - į jo vietą priimti kitą, geresnį.
  • Jei negalima darbuotojo atleisti, reiškia, kad jis per mažai dirba ir reikia priversti jį daugiau dirbti.
  • Jei darbuotojas jau dirba, kiek tik išgali, tai reikia sumažinti jam atlyginimą.

Štai tokia visa kapitalizmo esmė, dėl kurios šita apribojimų teorija turi tokį puikų ir gerą pasisekimą darbuotojų tarpe.


Commonsense.lt neigia Pipediją

  • Čia kai parašėm, tai jau dabar atsirado kokie tais paneigimai ant Commonsense.lt, kad Apribojimų teorija yra išties ne tokia ir kad Pipedija nusišneka, nes tai yra Pipedijos savybė ir kaip Pipedijai reikia gerinti savo darbą, kad daugiau nusišnekėti, taip kad man turi dabar visi nešti kavą ant lėkštutės ir dar mane klonuoti - Žmogaus, žinančio geriau straipsnis