Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sinestezija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
Sinestezija - kelių smegenų dalies veiklų, kurias Protas gali sugretinti ir parodyti kaip "Tylą garse"

Sinestezija - tai smegenų veikla, kur supratimas vienos smegenų dalies yra asocijuojamas su kita. Na pvz. grupės "Tool" gitaristas kai kurias garso kompozicijas mato tai per spalvas, kas padėjo kurti klipus, jo ... tie klipai nerealūs. Klipas

Tai labai veikia žmones - mes matome Nausėdą, o manome, kad tai velnias. Matome velnią, o galvojame, kad tai D. Trump.

Tai labai smagu, tai nėra liga ar kas nors keisto, tiesiog sinestezija tokia sinestezija.

Bažnyčia jau senai tuo gyvena, ir babkes ten neblogas uždirba. Jo matyti spalvas vietoj garsų yra kažkas tokio, bet matyti savo reikšmingumą virš kitų žmonių - yra labai paprasta. Ilgai buvo nesuprantama, kaip Hitleris, nemokša efreitorius - paveikė visą liaudį, net išsilavinusius žmones. Buvo tiesiog sinestezijos totalinis atvejis, kada reikšmingumas gavo peną ir jame išviešėjo.

Žmonija aplamai daugelį atveju gyvena sinestezijos būsenoje t.y. supranta vieną, bet mato kitą. Garsas nėra spalva, o valdžia nėra blogio imperija ... nors biški yra.

Piliečiui reikia žinoti, kad valdžia gali suveikti kaip sinestezija, ir atvikščiai - valdžios atstovams reikia žinoti, kad bet kokia valdžia gali būti mirtina, ne tik pačiam, bet ir daugeliui. 1944 m. Hitleris vadovavo neesančioms armijoms, tik dėl totolitarinio režimo, generolai to nesakė tiesiogiai. Pralaimėjimas asocijuojamas kaip laimėjimas, mirtis - dydvyriškumas, tai sinestezijos pasireiškimas ir yra matomas kaip diena ir naktis. Ir tai yra labai natūraliai, kiti nesupranta - kaip gali matyti pergalę pralaimėjime, tai įmanoma, kaip ir spalvas garse.