Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!
Lochotronas
Lochotronas (iš angl. LOCate eCHO TRanslators ON air) - įrenginys, skirtas matuoti psichotroninių bangų stiprumą. Atpažįsta visų trijų rūšių - bendraefektinius, selektyvinius ir semantinius - psichotronus. Priklausomai nuo nustatytų bangų rūšies, lochotronas skleidžia atatinkamus garsus arba parodo spinduliavimą indikatoriuje.
Lochotroną galima naudoti tiktai laikantis visų atsargumo priemonių. Dibilai testuodami prideda vieni kitiems prie galvų ir klausosi spiegimo, galvodami, kad skleidžiamo garso stiprumas parodo entelektą, tačiau tokios galios signalas momentaliai ima kelti degeneratyvinius procesus.
Lochotronų tipai
Pagal paskirtį skiriami keli lochotronų tipai:
- Buitiniai lochotronai yra nebrangūs, patogūs, leidžiami kai kuriose pasaulio šalyse (pvz., Izraelyje). ES, Kinijoje ir Rusijoje buitinių lochotronų pardavimas gyventojams draudžiamas, tad gyventojai gali jų nebent atsivežti iš užsienio šalių. Dėl savo paprastumo buitiniai lochotronai paprastai tiktai indikuoja, ar psichotroninis spinduliavimas aptiktas, tačiau nenurodo psichotrono šaltinio, jo galios, moduliacijos tipo, kitų parametrų.
- Testiniai yra specializuoti, skirti psichotronų operatoriams. Kadangi iš anksto žinomas psichotrono veikimo dažnis ir moduliacijos tipas, jo signalo identifikavimui ir matavimui pakanka trumpo impulso, todėl savo kenksmingumu naudotojui testinis lochotronas būna maždaug 100-500 kartų mažiau kenksmingas. Tačiau tokie lochotronai netinka "svetimo" signalo aptikimui. Jei pvz. jums mobilieji operatoriai aiškins, kad pavojingo spinduliavimo nėra ir rodys lochotrono parodymus, turėkite omeny, kad tai testinis lochotronas.
- Profesionalūs lochotronai yra leidžiami naudoti tiktai specialiosioms tarnyboms. Jie yra sudėtingi, gali parodyti visus spinduliavimo parametrus, įskaitant ir dažnį, spinduliuotės tipą, moduliacijos tipą, signalo koherentiškumą ir kitus duomenis.
Garantinis aptarnavimas - visų lochotronų gamintojai suteikia "life time" garantiją, kas reiškia, kad iki smerties. Žmonės, katarie perka lochotronus ir juos aktyviai naudoja, paprastai miršta nuo onkologinių arba psichinių ligų, kurias sukelia psichotropinis spinduliavimas, todėl gamintojai nepatiria ženklių nuostolių net ir vykdydami tokius griežtus įsipareigojimus. Kai kurie gamintojai gudrauja mažom raidėm nurodydami, kad garantinis aptarnavimas teikiamas tik Izraelio teritorijoje, todėl internetuose pilna patarimų, kaip reikėtų neapsigauti renkantis sau lochotroną.
Lochotronija
Patologinė lochotronija - liga, kuria suserga visi žmonės, naudojantys lochotronus ilgiau kaip mėnesį. Todėl būtina daryti pusvalandžio pertraukas tarp vykdomų matavimų, nebent esi dibilas ir neskaitai instrukcijos. Liga nėra labai paplitusi, Lietuvoje per 2009 m. buvo užfiksuoti vos 3 atvejai. Tačiau didėjant lochotronų populiarumui galimas ligos protrūkis. Kaščenitai lochotroniją priskiria šizoafektiniams sutrikimams ir indukuotosioms psichozėms.
Patogenezė
Mediciniškai lochotronija siejama su lochotrono skleidžiama spinduliuote: psichotrono bangų dedekcijai turi būti sukuriamas atatinkamas signalas, emuliuojantis psichotrono moduliaciją, todėl lochotronas ima veikti kaip antifazinis psichotroninis generatorius. Esant neilgai spinduliuotei, tai nesukelia jokių neigiamų efektų, todėl lochotronija gali kilti tiktai kaip nesaugaus lochotrono naudojimo pasekmė.
Gydymas ir prognozė
Gydymas urinoterapija, neuroleptikais, simptomatinis, izoliuojant ligonį nuo aplinkos. Prognozė bloga. Dauguma atvejų psichotronija progresuoja, išryškėja tipiniai paranojinės šizofrenijos ar hebefrenijos simptomai.