Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!
Ką daryti, jei mane palaidojo gyvą?
Ką daryti, jeigu mane palaidojo gyvą? - toksai klausimas kyla kiekvienam, kas palaidotas ir užkastas į žemę gyvas. Todėl čia duosime jums atsakymą su detaliais paaiškinimais, kaip išsikapstyti iš kapo, kuriame esate užkasti po žemėmis.
Štai keli punktai apie tai, kaip išsikapstyti į kapo, kuriame jus palaidojo gyvą:
- Neeikvokite veltui oro. Vidutiniame karste deguonies yra tiek, kad užtektų daugiausiai valandai-dviems. Kvėpuokite giliai ir iš lėto iškvėpdami. Įkvėpę orą, nerykite, nes gali prasidėti hiperventiliacija ir deguonį deginsite dvigubai greičiau. Jei kvėpuosite lėčiau, oro užteks ilgesniam laikui. Nerėkite, nes visvien jūsų niekas neišgirs iš po žemių. Tuo pat metu rėkimas labai sustiprina deguonies naudojimą, paspartina kvėpavimą ir širdies plakimą, todėl oras eikvosis greičiau. Nedeginkite nei žiebtuvėlio, nei detukų, nes jie labai greitai sudegins deguonį. Bet galite pasišviesti elektriniu žibintuvėliu ar mobiliuoju telefonu - jie deguonies neeikvoja.
- Pradžioje, kapstydamiesi iš kapo, išjudinkite karsto dangtį. Judindami karsto dangtį, atsiremkite į jį ne delnais, o keliais ir alkūnėmis - taip bus didesnė jėga ir išjudingti tą dangtį bus lengviau. Pigūs karstai būna iš labai prastų medžiagų, medžių drožlių plokščių, kuriose galima skylę iškrapštyti netgi su kokiu nors žiedu, diržo sagtimi ar laikrodžiu - bet kokiu atsikišimų turinčiu metaliniu daiktu.
- Sukryžiuokite rankas ant krūtinės, suimkite marškinius ant pečių, juos užsitraukite viršun ant galvos, o tada virš galvos užriškite paprastu mazgu. Marškiniai, kabantys ant veido, apsaugos veidą nuo žemių, kai jos pradės kristi. Svarbu, kad į burną ir nosį jums nepakliūtų žemių, nes galite imti kosėti, paspringti ir uždusti. Tai jums itin padės, kai išsikasinėsite iš po žemės.
- Kai dangtis bus išjudintas, spardykite jį kojomis, spauskite keliais ir laužkite. Prasti karstai kartais turi tokius netikusius dangčius, kad jie netgi nuo žemių svorio kape sugeba patys sulūžti.
- Kai tik karsto dangtis įluš ir vidun ims byrėti žemės, visas tas žemes stumkite į karsto apačią, link kojų. Kai vietos karste pasidarys mažai, spauskite žemę kojomis ir į šonus. Kuo daugiau žemių sutilps į karstą, tuo mažiau jų liks virš karsto ir jums bus lengviau išsikapstyti.
- Pasistenkite atsisėsti - tai būtina. Kai atsisėsite, žemės užpildys tuščia likusią vietą ir pasislinks taip, kaip tinka jums. Bet nesustokite ir nepradėkite rėkti ar kvėpuoti tankiai. Dirbkite alkūnėmis, kvėpuokite iš lėto ir vis atsispirdami kojomis, judėkite į viršų, vis bandydami atsisėsti, kol pereisite į tupinčią pozą.
- Stokitės, iš visų jėgų stokitės!
Taip pat primeame, kad žemė šviežiai supiltame kape yra gana biri, todėl nėra labai sunku iš jos išsikapstyti. Bet jei lyja lietus, šlapia žemė bus daug sunkesnė ir klampesnė, iš jos išsikapstyti bus gerokai sunkiau. Tas pats pasakytina ir apie molingą dirvožemį. Todėl patariame vengti būti palaidotam lietingu oru, o geriau siūlome rinktis sausą vasaros laiką ir kapines smėlingoje vietovėje.
Kitos galimybės
Jei esate kažkokio Bilo paieškoje, smūgiuokite kaip sakė mokytojas, stipriai ir užtikrintai, grabo sienelės trūks ir pasipils žemė, bet ten nebus sekančio kadro, tik ranka išlys ir jūs kaip mat atsirandate paviršiuje.