Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Geopatogeninė zona

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Geopatogeninės zonos)
Jump to navigation Jump to search
Reaktyvinės geopatogeninės zonos Vilniuje, 2008 Intrastat palydovinės magnetodioptrinės analizės duomenys. Mėlyna spalva pažymėtos negatyvinės sritys, raudona - pozityvinės sritys
Aktyvinės geopatogeninės zonos Vilniuje, 2008 Intrastat palydovinės termoglikeminės analizės duomenys. Mėlyna spalva pažymėtos negatyvinės sritys, raudona - pozityvinės sritys

Geopatogeninės zonos būna įvairiausiose vietose, skleidžia įvairias geopatogenines spinduliuotes - tą puikiai gali nustatyti geopatologijos ekspertai, o taip pat Feng Šui specialistai.

Būna kelių rūšių geopatogeninės zonos, iš kurių kenksmingiausios yra reaktyvinės zonos - jose dėl spinduliuotės žmones bei daugumą gyvūnų (išskyrus kates ir dalį vabzdžių) apninka ligos (vidaus organų ligos, utėlėtumas, viduriavimas, etc.). Zonos būna išsidėsčiusios žemės paviršiuje tinklo, juostų, stulpų, rečiau - kreivių ar apskritimų pavidalu.

Visiškai priešingos, tačiau daug retesnės yra aktyvinės zonos - jos dažniausiai būna apskritiminės arba ovalinės, aptinkamos pagal žiedines augmenijos formacijas, pavyzdžiui, raganų ratus - apskritimais augančius grybus ar kitus požymius. Aktyvinės zonos yra ne mažiau kenksmingos už reaktyvines, tačiau jų efektai smarkiai skiriasi, jos siejamos su gamtinėmis hipnotinėmis bangomis. Ilgiau tokioje zonoje užsibuvusius žmones gali apnikti įvairūs regėjimai, haliucinacijos.

Naujausi tyrimai nustatė, kad geopatogeninės zonos yra išplitusios taip plačiai, kad bet kurioje vietoje, bet kurioje patalpoje yra bent po kelias tokias zonas, neretai - kelių rūšių zonos būna vienoje vietoje. Todėl labai svarbu ištirti patalpas, naudojant virgūlę, psichodetektorių, lochotroną, biolokatorių ar kitą įrangą.

Dauguma geopatogeninių zonų sukelia sunkius funkcinius sutrikimus - neurozę, nuovargį, nemigą, traukulius, impotenciją, organizmo rūgštinį-šarminį disbalansą arba tokias sunkias ligas, kaip šizofrenija. Trumpalaikiai geopatogeninių zonų poveikiai gali dingti praėjus mėnesiui nuo pasišalinimo iš pavojingos vietos, tačiau ilgiau, nei metus išbuvus tokioje zonoje, įvyksta negrįžtami organiniai pakitimai, dėl kurių kyla sunkios lėtinės ligos. Vakarų medicina jau pripažino geopatologiją, kaip įvykusį faktą, todėl tvirtina, kad tai yra svarbiausias veiksnys susergant sunkiomis chroniškomis ligomis.

Daugybė eksperimentų nustatė, kad būtent geopatologinė sipinduliuotė yra svarbiausia vėžio, širdies ligų bei kitų susirgimų priežastis. Tai ypatingai pavojinga todėl, kad geopatogeninės zonos yra nepastebimos, jų nemato jokie prietaisai, išskyrus specialiai tam sukurtus, tačiau gali aptikti ypatingai jautrūs žmonės - ekstrasensai.

Įvairios geopatogeninių zonų aptikimo metodikos, bendrai vadinamos biolokacija, leidžia aptikti tokias zonas ir jų išvengti. Šios metodikos puikiai žinomos nuo seno, jos plačiai naudotos dar Senovės Egipte bei Senovės Babilone, puikiai buvo žinomos ir Kinijoje bei Indijoje. Seniausi žinomi informacijos šaltiniai apie biolokacijos mokslą yra daugiau, nei 6000 metų senumo, juose vaizduojami ir žmonės su virgūlėmis.

Naujausi moksliniai tyrimai teigia, kad Žemė spinduliuoja daugybę energetinių srautų, kurių ilgalaikis poveikis gali sukelti daugybę sutrikimų, pradedant nuovargiu ir vidaus organų pažeidimais ir baigiant sunkiomis psichikos ligomis. Kai kuriose vietose aptinkamos netgi vadinamosios mirties zonos, kur geopatogeninis spinduliavimas toks stiprus, kad ten nelieka nieko gyvo. Liaudyje puikiai žinomi mirę pastatai, kuriuose žmonės neišgyvena, miršta ir pastatas būna apleistas.

Pipedija pataria pasikliauti savo intuicija ir atkreipti dėmesį apie tai, kaip miegate jūs ir jūsų šeimos nariai, ar jus kamuoja košmarai, arba haliucinacijos. Taip pat gali padėti ir jūsų naminiai gyvūnai: katės mėgsta neigiamą spinduliavimą, todėl dažniau miega blogose zonose, tuo tarpu šunys nekenčia neigiamo spinduliavimo ir niekad ten nemiega. Širšės ir vapsvos visada įrengia savo lizdus neigiamose reaktyvinėse zonose, stipriausiose, kokias gali surasti, tuo tarpu bitės dažnai pasirenka gyventi teigiamose aktyvinėse zonose, kurios žmonėms irgi gali pakenkti. Paukščiai mėgsta neutralias zonas be spinduliavimo, kaip ir žmonės, todėl jei ant jūsų namo yra gandralizdis, o ant namo sienų lizdus statosi kregždės, tai reiškia, kad jūs esate saugus.