Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!
Subskraibink Pipediją ant FB: |
Keptos bulvės
Keptos bulvės tai kaip ir bulvės tik, kad keptos. Dar buna ir virtos bulvės.
Yra užriestnosių snobų, katrie mano, jog žmonės bulves kepa tik, kuometai badas užspaudžia, nes šiaip niekam iš tų skaičiuojančių kaliorijas metroseksualų anos nepatinka.
Ale bet iš tiesų keptos bulvės yra labai populiarus tarp bendrikinių studentų beigi viengungių vyrų maistas, katrą anie gali valgyti 7 kartus per savaitę - bo pigu, visai skanu ir daug kalorijų, t.y. sotu.
Bulvių kepimas yra pradinė bile kokio kulinarijos mokslo beigi meno stadija. Reikia būti visišku lopu, kad sugebėt sugadint tas bulves kepant, bet teko matyt, kad tokių būna.
Keptų bulvių vaidmuo tradicinių lietuvių vestuviniuose papročiuose
Tai tas bulvių kepimas gali būti vienas iš testų, katrą turėtu išlaikyti motera, pretenduojanti į tradicinio vyro žmonos vaidmenį. Duokit anai bulvių iškept ant jūsų akių ir jeigu anos bus valgomos, sultingos, traškios beigi skanios, reiškiasi, jog galima pereiti prie kitų, jau ne virtuvėje, bet lovoje atliekamų tinkamumo žmonos vaidmeniui testų.
Obettačiau, jeigu vietoj keptų bulvių gausit kažkokį sukepusį beformį jovalą, panašų į košę arba persunktu alyva pusžalių bulvių gabalėlių - vykit tokią mergą lauk, net neužvertę lovos bandymams. Bo nieko gero iš to nebus. Jei jau bulvių iškepti ana nemoka, tai anei cepelinų, anei vėdarų, anei kugeliuko iš anos tikėtis tikrai neverta.
Gi be reguliariai kertamų cepelinų lietuviška šeima neįsivaizduojama, o kitokias netradicines šeimas reklamuoti mumi draudžia Nepilnamečių apsaugos nuo pederastų įstatymas.
Patarimai jaunai šeiminykei ar senam studentui - kelios skanaus bulvių kepimo paslaptys
Bulves reikia pjaustyti vienodo storio gabaliukais arba šiaudeliai, bet ne per plonais, nes sukeps ir ne per storais, nes neiškeps.
Prieš dedant į petelnę supjaustytas bulves geriau nusausinti rankšluostyje ar popieriuje
Bulvėms kepti tinka tirpinti lašiniai, šoninė arba geros kokybės augalinė alyva, katrą būtina gerai įkaitinti. Nedėkit bulvių į šaltą alyvą - bo paskui bus nevalgomos.
Sudėjus bulves į tą karštą alyvą aną reikia uždengti dangčiu, katrą verta reguliariai pakelti ir anas vartyti, kad lygiai keptu.
Kai jau bus pakepusios, į tas bulves galima įpjaustyti kokių dešrigaliukų ar mėsgaliukų virtų, keptų ar rūkytų, kad skaniau būtų.
Jau visai arti kepimo galo reikia nuimti tą dangti, kad sausesnės būtų ir užpilti druskos, prismokių beigi E621 natrijaus glutamnato skonio stipriklio, t.y. užtrupinti ant tų bulvių kokio buljono kubelį.
Valgyti tiesiai iš petelnės (kad neatšaltu), palaisčius geros kokybės pomidorų padažu, užsikandant lietuviškais prismokiais - krienais, raugintais agurkais/kopūstais beigi šiaip šviežiom daržovėm, jeigu sezonas.
Skanaus!