Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!
Elektroninė cigaretė
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo rūkymo ir negerti, nes lašas nikotino užmuša arklį, o žiurkę išsprogdina gabalais, todėl rūkyti yra nesveika. Tai yra rūkalių pagalbos šauksmas, bandant pasiteisinti, kodėl visus nuodija chemtreilais. Visas šitas Elektroninė cigaretė turi būti uždrausta vardan moralės gerinimo. |
Elektroninė cigaretė, arba palofkė ar palovkė arba elektronkė arba išvis veipas- tai toksai įrenginys, kuris ultragarsiniu garintuvu garina kažkokį ten nikotino tirpalą, paversdamas jį lengvai plaučiuosna įtraukiamu rūku, taip kad kažkuo panašiu į dūmus.
Andai niekas tų elekroninių cigarečių nenorėjo rūkyti, nes nors aplinkiniams ir nelabai jos smirda, bet patiems rūkaliams jų skonis panašus į kažkokį šampūną ar šiaip kažkokį muilą. Aišku, taip ir turi būti, nes nikotino tirpalas tai gi iš glicerino, o tasai - tai ir yra visokių šampūnų, muilų ir panašių medžiagų svarbesnioji dalis.
Vienok gi entuziastingai kovos prieš rūkymą apologetų pakelti akcizai cigarečių kainas padidino taip smarkiai, kad dažnas dabartinis rūkorius susimąsto, ar ne pigiau būtų rūkyti tas elektronines. Ir pasiskaičiavęs atranda, kad lengvai gaunamas nelegalus nikotino tirpalas bei cigaretės pavidalo garintuvas kainuoja tiek mažai, kad per mėnesį susitaupo tiek pinigų, kiek rūkalams išleistum per metus.
Taip marksistinėje priešybių kovos ir vienybės dualistinėje apraiškoje kovotojai prieš rūkymą tapo svarbiausiais naujos kartos rūkalų skleidėjais.
Pipedija čia turi pasakyti, kad elektroninės cigaretės visgi nėra nekaltas dalykas, nes puikiai žinoma, kad tetrahidrokanabinolis su tais garintuvais gali būti skleidžiamas dar geriau, jo įsisavinimo efektyvumą taip padidinant bent kelis kartus. Kaip ir keletas kitų narkotinių medžiagų irgi įgauna naujas ir pagerintas savybes, kai skleidžiamos, naudojant ultragarsinį garintuvą.
Akivaizdu, kad elektronines cigaretes ypatingai mėgsta kontrabandininkai: juk šitaip daugybę kartų sumažėja krovinių apimtys, tad ir sučiupti juos darosi sunku. Tuo tarpu gi pelnas išlieka didelis ir skatinantis nelegalią prekybą.
Tiesa, paskutiniu metu keistą dėmesį elektroninėms cigaretėms rodo farmacijos korporacijos, ypač tos, kurios jau prekiauja nikotininiais pleistrais. Matyt čia geras pelnas žadamas, nes juk ne veltui ir darbar visokie antidepresantai tapo legaliais narkotikais.
Aromatinių elektroninių cigarečių draudimas
Seimas balsavo už šių keistenybių su kokiu nors skoniu draudimą[1]; reiškiasi, jog visokiems balvonams teks vėl prekiauti šiais maždaikčiais nelegaliai. Nuo 2022 m. liepos 1-os rinkoje turėtų likti tik tais elektroninės cigaretės su tabako skoniumi.
Gi išties įstatyme, kurį pateikė anoksai Antanas Matulas, yra parašyta paprastai, kad draudžiami elektroninėms cigaretėms skirti skysčiai - tai jei ant skysčio buteliuko neprašyta, kad jis elektroninei cigaretei, tai ir nedraudžiama. Kodėl nedraudžiama - tai tik todėl, kad tie patys aromatizatoriai naudojami visur, kur papuola, pradedant visokiomis vanilės esencijomis kepiniams ir baigiant visokiais muilais ir šampūnais. Negi uždrausi visus kvapus?
Taigi, Seimas tik dar kartą parodė savo durnumą ir nekompetenciją, o elektroninių cigarečių kvapai nedingo ir nedings.
Visokie šaltiniai beigi nuorodos
Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.