Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pokemon Go

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Pokemon Go - taigi pokemonai, tik mobiliakams. Pipedija ta proga čia jums pateikia gidą apie tai, kokie pokemonai geriausi ir su kuo kam naudojami, nes pasirodo kad ten ištisas mokslas yra apie juos, taip kad ne šiaip sau čia toksai geimas, o žymiai žymiai rimčiau.

Anais senais laikais, kai internetus mobiliakuose turėjo tik visokie pinigais aptekę kompiuterastai, tai buvo toksai žaidimas Ingress, kur reikia kažkokius ateivių portalus šaudyti. Ale kai mobiliakai atpigo, tai suprastintą versiją to paties žaidimo padarė - be jokių ten čatų ir kitų gerumų, bet užtat su pokemonais ir vaikams tinkamą.

Viską gi sukūrė kažkokia kontorėlė, vadinama Niantic...


Kiečiausi pokemonai, kurių visi nori

Čia atskira tvarka išvardinsim kiečiausius pokemonus, kurių visi nori, bet labai ne visi turi. Visi šieji yra verti saugojimo ir nepriklausomai nuo to, kokį movesetą turėtų, išmesti jų negalima, nes pernelyg geri:

  • Lapras - retas žvėris, ypatingai pajėgus prieš praktiškai viską, net ne dėl gyvybės, o dėl brutalios jėgos puikus ir puolime, ir kaip defenderis
  • Chansey - vienas iš rečiausių padarų, bejėgis puolime, bet turi tiek gyvybės, kad su juo galima ir traininti, ir įmetus į kokį gymą, paversti tą gymą praktiškai nenumušumu. Pagal gyvybės kiekį lenkia bet ką kitą, netgi Snorlax labai smarkiai atsilieka nuo Chansey.
  • Snorlax - retas, tačiau turi labai daug gyvybės ir gana juntamai puolimo gebėjimų. Vienas iš geriausių variantų gymams defendinti.


Atskira tvarka čia verta paminėti visą tą Eevee grupelę - po to, kai Niantic pakėlė čia jiems CP, tai Vaporeon, Flareon ir Jolteon pasidarė sunkiai pralenkiami. Ypač čia ryškus yra Vaporeon - su juo galima ir mušti praktiškai viską, ką nori, ir dėti į gymus, kur jis puikiai laikosi. Galima netgi sakyti taip, kad jei turi gerus vaporeonus, tai jokie kiti pokemonai nesvarbūs.


Pokemonų rūšys

Pokemonai skirstosi į rūšis, kurios turi viena kitos atžvilgiu visokių silpnybių ir stiprybių. Stiprybė - tai kai koks nors pokemonas gali kitą gerai mušti. Pavyzdžiui, ugninis yra stiprus prieš augalus. O silpnybė - tai kai koks nors pokemonas nuo kito gauna gerai į kaulus, pavyzdžiui, ugnis yra silpna prieš vandenį. Tai šitai prideda po 25% galios. Tai gerai parinkus kas su kuo kovos, galima taip gauti 50% galios padidėjimą. Štai todėl vat tos rūšys yra labai svarbios žinoti, nes be jų žinojimo nieko nesigaus.


Pokemonų kartos

Bendrai tai yra bene gal kokios 6 pokemonų kartos, plius kiekviena karta dar turi savus legendinius pokemonus. Sumoje tų pokemonų yra apie 700 (visokie gandai sako, kad 721), kas yra labai daug, tačiau kažkodėl vaikai, žiūrėję multikus apie pokemonus, o paskui dar ir žaidę Nintendo žaidimus, visus tuos 700 pokemonų atsimena atmintinai.

Legendiniai gi pokemonai - tai tie, kur prie kiekvienos kartos gale dar pridedami, ne šiaip gaunami, o žaidimo pabaigoje. Anie turi padidintas galias, todėl gerai naikina kitus pokemonus.

Tai dabar visi užkietėję geimeriai laukia, pakolei pasirodys legendiniai ir kol atsiras II karta. Vis nerimsta gandai, kad jau labai greitai...

Bendrai istorija tokia:

Originalūs Pokemon žaidimai (Red, Blue ir Yellow) turėjo tiktai pirmus 151 pokemoną. Tiktai paskui jau pasirodė multikai apie pokemonus, o jau ten buvo vienintelė užuomina apie antrą kartą, kur Ašas (Ash), multiko herojus, mato kažkokį paukštį, skrendantį į vaivorykštę - tai buvo pirmoje serijoje. Paski jau, gerokai vėliau, paaiškėjo, kad tai yra antros kartos legendinis paukštis Ho-oh.

Čia dar reikia turėt omeny, kad Pokemon Yellow ir Pokemon: The Movie (kur buvo pirmos kartos legendiniai Mew ir Mewtwo) buvo išleisti anksčiau, negu Pokemon Gold ir Pokemon Silver, kuriuose jau ir atsirado tasai paukštis Ho-oh iš antros kartos. O tuose multikuose ir Pokemon Yellow viskas buvo apie pirmos kartos pokemonus.

O vat jau paskui prasidėjo visokie sudėtingumai ir kitos pokemonų kartos. Pokemon Red, Pokemon Blue ir Pokemon Yellow viskas sukosi aplink tą pirmą kartą, nes antros kartos nebuvo. Ir visi tie žaidimai buvo apie tai, kaip galų gale reikia pagauti legendinius Articuno, Zapdos ir Moltres, kurie jau daug vėliau tapo Pokemon Go komandų simboliais. Ir dar ten buvo Mew, kuris buvo greičiau šiaip dėl smagumo ir Mewtwo, kuris buvo irgi legendinis ir superkietas, nes Mew buvo nevykęs, o vat jau Mewtwo buvo antras ir nusisekęs bandymas. Čia taip pagal tų žaidimų scenarijų.

Tai vat, grįžtant prie Articuno, Zapdos ir Moltres - šitie legendiniai paukščiai niekaip nefigūravo Pokemon anime filmukuose, pakolei pasirodė Pokemon 2000 multikas. O šitas multikas pasirodė jau po to, kai pasirodė Pokemon Gold ir Pokemon Silver. O dar, be to, tame Pokemon 2000 buvo ir toksai pokemonas-paukštis Lugia, kuris jau buvo iš antros kartos ir tiesiogiai susietas su pirmos kartos paukščiais.

Tai vat gaunasi taip, kad legendiniai pirmos kartos pokemonai pasirodė jau po to, kai pasirodė antros kartos pokemonai. Tai vat dėl to visi dabar painiojasi ir spėlioja, kad pirmiausiai Pokemon Go gali atsirasti antra pokemonų karta, o jau paskui - pirmos kartos legendiniai.

Dar čia reikia pasakyti, kad šiaip tai žaidimuose viskas dar labiau pripainiota - štai pavyzdžiui, visi žaidimai buvo vienos kartos, ir visus pokemonus reikdavo surinkti į pokedeksą. O jau paskui ateidavo kitos kartos žaidimas. Tai vat žodžiu, viskas išties aiškiai neaišku.

Ir dar čia reikia pasakyti, kad pavyzdžiui tai netgi pirminėse Pokemon multikų serijose, tiksliau 50-oje serijoje jau figūravo pokemonas Togepi, kuris buvo iš antros kartos pokemonų. Bet žaidimuose jis atsirado tik kai buvo išleisti Pokemon Gold ir Pokemon Silver.

Tai kad maža nepasirodytų, tai dar ir dar labiau paskui viskas buvo supainiota - Nintendo perleido Gold ir Silver žaidimus, kaip Heart seriją, o joje jau atsirado ir kai kurie 4 kartos pokemonai, praleidžiant 3 kartą.

Dar reikia pasakyti, kad išties tikri pokemonai - tai pirmi 251, iš pirmų dviejų kartų, nes jie išties ir sukurti buvo kartu - antra karta sukurta tuo pat metu kaip ir pirma, o tiesiog viskas paskui padalinta į dvi dalis, kad būtų įdomiau. O jau paskui, kai ėmė eiti kitos kartos, tai viskas pasidarė kažkaip ne taip tikra, nes jau nebe klasika.